Prawica dogadała się, jak pięknie

2
226


Z medialnych doniesień wynika, iż głęboki kryzys, w tak zwanej Zjednoczonej Prawicy, w Polsce dobiega do szczęśliwego końca. Zbigniew Ziobro Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki wspólnie zasiądą w rządzie. Media twierdzą, iż szeregowy do tej pory poseł Jarosław Kaczyński, ma patrzeć Ziobrze i i Morawieckiemu na ręce i w ogóle pilnować, aby ci polityczni adwersarze, korzystając z możliwości jakie dają instytucje państwa, nie wymordowali się wzajemnie.  Trochę szkoda, gdyż polskiej tak zwanej prawicy, życzę jak najgorzej, nadzieja ponoć umiera ostatnia, choć dla Polski gdyby Ziobro i Morawiecki w zaciętym boju wymordowaliby się wzajemnie było szczęśliwym i pięknym, optymistycznym  scenariuszem.

Tak więc teraz,  po przeczołganiu po ziemi, Zbigniew Ziobro wraca na ukochane pisowskie łono. Związek Kaczyńskiego Ziobro przypomina trochę perypetie celebrytów Miley Cyrus i Liam Hemswortha.  Ta przeurocza para para, podobnie jak Kaczyński i Ziobro byli ze sobą, rozchodzili się, schodzili ponownie. Żyć bez siebie nie mogli. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Miley i Liam to piękni i zdolni ludzie, Miley, fantastyczna wokalistka, a także aktorka, którą pamiętamy z uroczego filmu „The Last Song”. Kaczyński i Ziobro z pięknem nic wspólnego nie maja. Mogą być symbolem politycznego kiczu i pospolitej brzydoty. Kaczyński i Ziobro są jak miejskie szambo, które wybiło na chodnik i śmierdzi potwornie, jest nie do wytrzymania. Nie pomagają fikuśne maski, smród jest wszechogarniający.

Oto porozumienie osiągnęło dwóch politycznych szabrowników, sprawców rozlicznych afer, politycznych gangsterów.  Jak Corleone na Sycylii, czy rodzina Gambino w Nowym Jorku, otaczający świat traktowali i nadal traktują jako swoją własność.  Instytucje państwa mają chronić interesy tych gangsterów, pozwalać im na wszelkie oszustwa. Przy czym żaden mafijny kodeks, tych szkodników nie obowiązuje. Jarosław Kaczyński, mógł wykiwać swojego powinowatego, bo taką miał ochotę. Prawdziwi, porządni gangsterzy rodzinę szanowali. Pisowcy gangsterzy nawet tego nie potrafią. Ziobro chce prawa, do zabrania majątku każdemu, tak postępować mogli faszyści w III Rzeszy, wszak każdego można było oskarżyć, iż jest Żydem. W Związku Sowieckim każdżgo można było oskarżyć, iż jest wrogiem ludu i wysłać do Gułagu. Te pisowskie gnoje każdemu mogą postawić spreparowane zarzuty. To powszechna praktyka pisowskich służb.

Jest nadzieja, tak, ona, faktycznie nie umarła. Nie wierzę w trwałość porozumienia. Ziobro i Morawiecki są kandydatami do objęcia schedy po Kaczyńskim. Prędzej, czy później skoczą sobie do gardeł, jak dwa goryle walczący o przywództwo stada.  Cała reszta nie ma znaczenia.  Polskiej prawicy życzę, aby ją szlag trafił, aby trafiła na śmietnik historii. Nie zasługuje na nic innego. To banda pospolitych gangsterów, złoczyńców i aferzystów.  Pełna obleśnych ludzi, tylko patrzących, aby się nachapać hajsu i udawać pięknych i niewinnych. Ta prawica jest manifestacją komunistycznego kiczu oraz błazenady. Kaczyński, Ziobro są jak ta traktorzystka z plakatu, budująca nowy, obrzydliwy świat.Niech całą tę polską prawicę szlag trafi. W nosie mam wasze porozumienia i deklaracje.

Foto: interia, encyklopedia

Andrzej Jarmakowski

2 Komentarze

  1. Życzenia powoli zacxzytnajá się sprawdzać ścierwomicrophone właśnie schlag trafił o jak przyjemnni!!!!!!

Comments are closed.