Prawdziwe wiadomości dla mediów polonijnych

0
208


Słuchając polonijnych mediów, nie sposób dowiedzieć się prawdziwych informacji z Polski. Nie dowiecie się jak nazywał się młody rzekomy Amerykanin, usiłujący rozmawiać z Rafałem Trzaskowskim po angielsku. Ustawka nie wyszła.Nie dowiecie się praktycznie niczego, na temat afery Szumowskiego, nie dowiecie tego, że polskie ministerstwo zdrowia mogło respiratory, dla chorych na koronawirusa kupić bezpośrednio od producenta, ale świadomie wybrano dziwaczną lubelską spółkę z handlarzem bronią na czele. Chodzi o kontrakt warty 200 milionów złotych.

Słuchając polonijnych mediów nie dowiecie się o interesach brata Szumowskiego. Nie dowiecie się niczego, co byłoby niewygodne dla rządu PiS.

Mówiłem już kiedyś, iż stopień zakłamania polonijnych mediów jest większy niż telewizji Macieja Szczepańskiego w czasach komuny.Polonijnych mediów praktycznie, moim zdaniem, nie da się słuchać, przynajmniej ja nie potrafię.

Polonijne media do realnie istniejącej rzeczywistości mają się jak do prawdy, parodia w materiale wideo.  Z polonijnych mediów nie dowiecie się, że nową polską walutą będą „kaczany”.

Wideo: @Adaś Grzybek