Prawda w oczy kole, Popieram Klaudię Jachirę

2
135


Nie jestem zaskoczony tym, iż kandydatka do Sejmu, Klaudia Jachira spotkała się ze wściekłymi atakami ze strony Prawa i Sprawiedliwości.   PiS zawsze nerwowo reaguje, gdy ktoś, w bezpośredni sposób powie im parę słów prawdy!

Niesłusznie pisano o wulgarnej kampanii Jachiry, domagano się skreślenia jej z listy Koalicji Obywatelskiej. Pisowscy hipokryci zniesmaczeni byli, gdy sfotografowała się pod pomnikiem z hasłem „Bóg Hummus, Włoszczyzna”. To Jachira ma rację, gdyż to Prawo i Sprawiedliwość, polska prawica spowodowała, że dzisiaj wszelkie rocznice, państwowe obchody świąt budzą zniesmaczenie i wymioty. To Wy PiS spowodowaliście, iż  patriotyzm sprowadzony został do obrzydliwej nacjonalistycznej celebry.  To Wy PiS spowodowaliście, że nasza historia kojarzy się z zakłamaniem, polskim kłamstwem i pochwałą historycznego łajdactwa, do tego sprowadza się Wasza pisowska polityka historyczna. To Wy PiS i wasz minister niesprawiedliwości Zbigniew Ziobro wraz z Jarosławem Kaczyńskim tworzy parasol ochronny nad kibiolskimi, faszystowskimi  bojówkami, każdego tygodnia, wieszającymi faszystowskie hasła na polskich stadionach.  To Wy PiS korzystacie z usług tych faszystów, gdy pragniecie na ulicy zrobić zadymę, jak miało miejsce w Białymstoku. To Wy PiS spowodowaliście, że hasło „Bóg Honor Ojczyzna” zostało zawłaszczone przez faszystowski gnój polityczny.  Nie macie żadnego prawa moralnego do tego hasła! Zniszczyliście wszystkie wartości, o które kiedyś walczyli ludzie, dla których może kiedyś hasło to, miało znaczenie.

To Wy PiS naigrywacie się z ofiar katastrofy smoleńskiej! Gdyż tylko tak można określić szopkę, którą od lat robicie wokół katastrofy. Ty Wy PiS z Antonim Macierewiczem i Jarosławem Kaczyńskim stworzyliście kłamstwo smoleńskie, opowiadaliście dyrdymały, zwyczajne kłamstwa o wybuchach, jednym, trzech, może i większej ilości.  Jak śmieliście z katastrofy tej uczynić polityczny oręż, jak śmieliście, kłamstwo uczynić polityką państwa! Kłamstwo smoleńskie stało się oficjalną polityką państwa PiS, o czym do znudzenia, przypominał największy polityczny szkodnik w Polsce Jarosław Kaczyński, w trakcie poronionych miesięcznic. Cała wina Klaudii Jachiry polega na tym, iż celnie uderzała w Wasze czuła miejsca, jak Wasza zawszona polityka historyczna i kłamstwo smoleńskie.

Dla Was kilka słów prawdy o Was, to brak kultury politycznej, niedopuszczalny język debaty publicznej. No nie mogę! Na język debaty oburzają się twórcy okropnej szczekaczki, czyli Kurwizji.  To Wy PiS, partia Krystyny Pawłowicz i Kurwizji, nie macie żadnego prawa, kogokolwiek pouczać na temat języka debaty publicznej, czy kultury dyskusji. Najpierw sami się jej nauczcie!

To dzięki takim ludziom jak Klaudia Jachira, którzy odważnie potrafili się przeciwstawić się pisowskiej hucpie, mam dzisiaj na kogo głosować. Dlatego dziękuję Pani Kludii, razem wygramy! To dzięki takim ludziom jak Klaudia Jachira mamy nadzieję, że świat może być lepszy!

Foto: Polsat News.pl

Wideo: @Klaudia Jachira

Andrzej Jarmakowski

2 Komentarze

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: