Prawda największym wrogiem rządu PiS

6
193


Dzisiejsza konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej poświęcona została Kontrolom poselskim, które obecnie zostaną rozpoczęte. Dzisiaj poinformowano o rozpoczęciu sześciu kontroli, w sześciu ministerstwach. Kontrole poselskie odgrywają ważną rolę. Dzięki pracowitości posłów dokonujących kontroli w Ministerstwie Zdrowia, poznaliśmy detale dotyczące afery Szumowskiego, związanej z zakupem słynnych respiratorów przez handlarza bronią, działającego na zlecenie polskiego rządu.

Politycy mają nadzieję, iż wyborcy po zaznajomieniu się z prawdą, będą podejmowali bardziej racjonalne decyzje, nie będą wspierać złodziejstwa. Prawda, informacja jest bowiem największym wrogiem rządu PiS.

Dzisiaj poznaliśmy pisemne uzasadnienie wyroku sądu w sprawie kopertowych wyborów, sasinowych. Czytając uzasadnienie dowiadujemy się, iż Morawiecki, przy okazji wyborów sasinowych dwukrotnie złamał Konstytucję RP, naruszono wiele innych ustaw. Prawda na temat rzeczywistego przebiegu wyborów sasinowych, także poznana została dzięki kontroli poselskiej.

Kontrole poselskie przyczyniły się do ujawnienia marnowania pieniędzy publicznych, związanych z niedoszłą do skutku budową elektrowni węglowej w Ostrołęce.

Przekonany jestem, iż wyniki poselskich kontroli także i w tym wypadku będą ciekawe.

Państwo PiS na przewałach zostało zbudowane.

W tej chwili nie ma mowy o postawieniu kryminalnych zarzutów pisowskim złodziejom. Polska przestała być krajem praworządnym. Zbigniew Ziobro stoi na czele instytucji jak Prokuratura, której głównym celem działania, jest obrona pisowskiego złodziejstwa.

W każdym normalnym kraju, gdzie istnieją jakiekolwiek normy prawne, po zeznaniach agenta Tomka, szef resortu spraw wewnętrznych zostałby nie tyle zdymisjonowany, ile aresztowany i osądzony w procesie karnym.  Dlatego  dzisiejszej Polski nie można traktować jako państwa prawa. To państwo pisowskiego bezprawia. Europa słusznie czyni, nie wydając Polsce przestępców.  Obecnie nikt, nawet gangster nie może liczyć w Polsce na uczciwy proces. Cóż to za kraj, gdzie na stadionie, w loży spotykają się gangsterzy z prokuratorami i sędziami, którzy mają ich ścigać! PiS blisko związany jest ze zorganizowanym światem przestępczym. Kraków znakomitym tego przykładem.

Posłuchajcie tej konferencji prasowej.  

Wideo: @Janusz Jaskółka

6 Komentarze

 1. Prawda jest największym wrogiem nie tylko PiS. Ale pan Jarmakowski tego nie chce przyznać. Prawda jest wrogiem 90% amerykańskich mediów, antyamerykańskich “elit demokratycznych jak i komentatorów PfP (jeżeli chodzi o wiadomości dot. USA). Co ma wspólnego z prawdą 4 lata antytrumpowskiej propagandy, posądzanie Trumpa o współpracę z Rosją w czasie wyborów 2016 roku, cały proces impeachmentu, działalność specjalnego prokuratora Muellera ( a właściwie zwolenników H.Clinton, bo Mueller był tylko atrapą całego dochodzenia)? Była współpraca z Rosją ale sztabu Hilary Clinton. Z pomocą Rosjan przygotowano fałszywe materiały dot. Trumpa. Uczestniczyły w tym amerykańskie agencje wywiadu i Obama wiedział o wszystkim. A celem było dopaść i zniszczyć Trumpa, bo był człowiekiem z poza układu. Jego charakter nie ma to nic do rzeczy. Każdego na jego miejscu układ będzie niszczył, bo to zagraża jego “żywotnym” interesom. Interesy rodziny Bidena z Ukrainą, Chinami i nawet Rosją są tego najlepszym przykładem. Interesy amerykańskich miliarderów z Chinami też mają znaczenie. Oni nie boją się podatków zapowiedzianych przez Bidena. Zaczną przenosić z powrotem większość produkcji do Chin i innych krajów. Miliony dolarów przekazują na kampanię demokratów, bo nie zależy im na kraju, tylko na jego znisczeniu. Uważają, że “mądre” telefony i ogłupiające programy “artystyczne” z Hollywood powinny wystarczyć obywatelom w zamian za głosowanie na demokratów. Podwyżka podatków uderzy więc w klasę średnią. Nadchodzące wybory są ważne z kilku powodów. Wiadomo, że Trump nie zniszczy ekonomii, konstytucji i Sądu Najwyższego, a jeżeli demokraci zdobędą absolutną władzę, to wszystko zniszczą. Demokraci uważają, że SN powinien tworzyć prawo a nie interpretować konstytucję i wpakują do SN takich sędziów. Nastąpi koniec Ameryki jaką znamy i powstanie władza jednopartyjna jaka istnieje od lat w Meksyku. Większością kraju rządzą cartele narkotykowe, a władza rządu jest symboliczna. Tak dzieje się już w niektórych miastach USA (Chicago, Baltimore), które są od lat rządzone przez demokratów. Wniektórych dzielnicach tych miast rządzą gangi narkotykowe, a wybieralne władze nie mają nic do powiedzenia. I ostatnie pytanie do pana Jarmakowskiego. Kiedy pan przeprosi za cztery lata kłamliwej propagandy antyamerykańskiej i antytrumpowskiej na łamach PfP? Ja wiem, że wzorował się pan na antyamerykańskich mediach, ale człowiek o takim doświadczeniu powinien odróżnić ziarno od plew, a nie kierować się osobistymi uprzedzeniami.

 2. Panie Franek, jest pan odporny na fakty, Ktoś musi powiedzieć Panu dwa zdania prawdy. Polonia w USA ma za sobą długą historię zdrady i zaprzaństwa. Pan jest częścią tej ponurej historii. Koniec Ameryki zapewnią tacy ludzie jak Pan, to wy usłużni idioci Putina, któtym Pan jest mogą zawnić koniec Ameryki. Na szczęście przegracie.

  • Panie Jarmakowski,
   To pan jest odporny na prawdę i niestety sprzyja pan władzy totalitarnej w USA oraz pisze pan banialuki jak większość mediów w USA (prasa i TV). Jeżeli pan uważa, żę Harris i Biden zapewnią istnienie Ameryki takiej jaką znamy, to żyje pan w innej rzeczywistości. A usłużnych idiotów Putina znajdziemy w amerykańskich mediach i “elitach demokratycznych”, które już ponad cztery lata pracują na jego pasku nad zniszczeniem Ameryki i Putin to doskonale wykorzystuje.

 3. Panie Franek. Różnica między nami polega także na tym, że nie chowam się za pseudonimami. Pan Panie Franek nie ma tej odwagi. To Pan sprzyja władzy totalitarnej, jak spora część amerykańskiej Polonii. Trump nie potrafił poradzić sobie z pandemią, kłamał, zresztą kłamstwo jest codziennym posiłkiem tej administracji. To ludzie Trumpa latali do Madrytu na tajne spotkania z agentami GRU. Przekazywali im wyniki wewnętrznych sonadży, aby Putin mógł lepiej i wydajniej pomóc Trumpowi. To tacy ludzie jak Pan Panie Franek zdradzili wartości, na których zbudowana została cywilizacja zachodnia. Niestety w ten scenariusz wpisuje się część Polonii w USA, jak pewien polonijny usłużny idiota Putina z Milwaukee, który wział pieniądze od polskiego reżimu, aby pomoc Trumpowi. Ciekawe, czy zarejestrował się jako obcy agent.

  • Pan się powtarza panie Jarmakowski. Jest pan typowym przedstawicielem wspólczesnych mediów , które beztrosko i bez żadnych dowodów rzucają oskarżenia o zdradę. Ale co można się spodziewać po człowieku, który traktuje jak autorytety takich lidzi jak A.Schiff (poityczny klaun) i podziwia współczesne media w USA. Antyamerykańskie media (NYT, WP, CNN, NBC, MSNBC, ABC), elity demokratyczne i myślę, że takżę część tzw. polonijnych elit opanowała cieżka epidemia TDS (Trump Derangement Syndrome) i to jest wyznacznikiem działania tych ludzi. NIe potrafią rozsądnie myśleć i nie dostrzegają, że są wspólnikami Putina i reżimu chińskiego w destabilizacji Ameryki. Jeżeli pan ma takie dowody na współpracę sztabu Trumpa z wywiadem rosyjskim, to dlaczego nie zgłosił się pan do ludzi Muellera. Oni nie potrafili znaleść dowodów, a pan twierdzi, że je posiada. Całe działalność Muellera kosztowała ponad 30 mln. dol. Może okazać się, że pan jest bardziej wartosciowy dla demokratów niż całe sztaby ludzi Obamy i Clintonów. Jeżeli pan uważa, że rządy Trumpa doprowadzą do totalitarnej władzy w USA, to jest pan kiepskim komentatorem i nie wie co dzieje się we współczesnej Ameryce. Ale ja pana nie będę uświadamiał. Życzę szczęśliwych i długich lat życia w Socjalistycznych Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, bo popiera pan ludzi, którzy chcą takiej Ameryki.

 4. Wróćmy do tematu panowie, bo nie o tym tu mowa tylko o pisowskiej mafii. Afera Watergate w porównaniu z Aferą Szumowskiego to niewinne podsłuchy z ukradzeniem ok. 170 milionów zł., czyli 40mln$ przez jednego człowieka i…Szumowski wyjeżdża na wakacje do ciepłych krajów. A afera Sasina z pocztą, Morawieckiego z podatkami i ziemią, ul. Srebrna i prezes Kaczyński umoczony. Tu złodziej na złodzieju. A to jest tylko to – co wiemy, a co Ziobro Zero ukrył???

Comments are closed.