Prawda czasu, prawda ekranu

2
285

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że pisowska propaganda łże jak bura skuka. Może posługiwać się najbardziej skundlonym kłamstwem. Jednak po wykładzie Donalada Tuska na Uniwersytecie Warszawskim, po rekordzie oglądalności w internecie,  tłumy zgromadzone na Uniwersytecie oglądajace wystąpienie Przewodniczącego rady Europejskiej na telebimie, wielki wiec poparcia dla Tuska, przed Uniwersytetem wywołał panikę w PiS.

Telewizja Publiczna pobiła rekordy kłamstwa i manipulacji, pokazując Tuska w materiale o wykładzie na tle Stalina i Adolfa Hitlera, wskazując, iż Tusk wybrany został na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. dzięki poparciu Angeli Merkel. Pokazywanie Tuska na tle portretów Hitlera i Stalina na  jest klasycznym przykładem manipulacji i kłamstwa. Na szczęście w czasie długiej komunistycznej nocy Polacy uodpornili się na działania propagandy. Propaganda ta odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. I bardzo dobrze.  Na tym można poprzestać. Odnotujmy, że Tusk wywołał panikę w szeregach PiS, zaś propagandzistów PiS zmusił do nadludzkich wręcz wysiłów. 

Pokazuje to jak nisko upadła polska polityka z winy PiS, to jak niecnych chwytów odnosi się partyjna pisowska propaganda. Jedyną metodą dokonania zmiany, jest odsunięcie tych szkodników od władzy. Wiecej nie ma sensu tutaj tego komentować.

Foto: Dziennik Bałtycki

Wideo:@

Zbyszek G

2 Komentarze

  1. PiS jest pokłócony y lekarzami, pielęgniarkami, nauczycielami, stoczniowcami, górnikami i mieszkańcami wsi, którym podniósł ceny wody do góry i to nawet z własnej studni. Teraz partia Jarosława Kaczyńskiego jest niby przeciwko pedofilii, ale nie w Kościele polskim tylko tak ogólnie. Według badań w Kościele katolickim jest około 8 % molestujących dzieci księży. Tzn z 32 tyś. kapłanów katolickich ponad 4 tyś. to aktywni zboczeńcy i przestępcy seksualni. I nic złego im nie grozi, dopóki z ambony będą głosić na kogo ludzie mają głosować.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: