Poznajemy pisowskiego trolla

0
228

Trwa wielka afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wygląda na to, że Ziobro, który oczywiście musiał wiedzieć o farmie trolli w Jego ministerstwie utrzyma stanowisko. Cała afera pokazuje, że nie można już mieć zaufania do państwa polskiego. Państwo polskie, Rzeczpospolita przeżarta jest korupcją i nielegalnymi działaniami władzy. Tutaj w materiale wideo poznajemy pisowskiego trolla, który ujawnia mechanizm działania przestępczego procederu.  Właśnie co dalej, w dużej mierze zależy od tego ile jeszcze faktów uda się ujawnić dziennikarzom. Każdy dzień przynosi nową wiedzę na ten temat.

Oczywiście ruszyła też potężna akcja dezinformująca, czy usiłująca  bronić kryminalnych działań Ministerstwa Sprawiedliwości, gdyż wykorzystywanie danych wrażliwych, prawdziwych bądź nie, wysyłanie ich do rodzin, jest obrzydliwością, nielegalnym pomawianiem. Wiedza ta, często zmyślona, wykorzystywana jest w celu poniżenia sędziów, którzy mieli negatywne zdanie o reformie Ziobry.Dzisiaj już wiemy, że w Ministerstwie Sprawiedliwości działała zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się niszczeniem potencjalnych, lub rzeczywistych przeciwników. Tak nisko upadło państwo polskie.

W tej sprawie państwo zawiodło. W ogóle weszliśmy w okres totalnej paranoi. Oto Ziobro, jako minister i prokurator ma prowadzić dochodzenie w sprawie Ziobry. Nikt mi nie powie, iż jest to sytuacja normalna. To patologia, gdyż państwo staje się patologią.

W tym samym czasie rozgrywają się inne afery, na przykład ta, z coraz bardziej podejrzaną śmiercią boksera Dawida Kosteckiego, ważnego świadka w aferze podkarpackiej. Ujawniane są nowe fakty, kompromitujące służbę więzienną. Patrząc na całość wydarzeń państwo polskie przestaje być wiarygodne, traci jakąkolwiek wiarygodność, staje się tworem przestępczym.

Rośnie także agresja obrońców przestępczego układu, w mediach i w działaniach. Kampanię wyborczą rozpoczęli polscy biskupi, nawołując do głosowania na PiS, wzywają nawet za cenę utraty wiernych i resztek autorytetu. Afera zatacza coraz szersze kręgi, pojawiają się w niej coraz

to nowe nazwiska sędziów, uczestniczących w akcji.  Jest także sędzia zasiadający w Izbie Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego!

Andrzej Jarmakowski

wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: