Pożegnanie z wagą

0
378

POZEGNANIE Z WAGA TVN 4To magazyn dla tych, którzy chcą zgubić kilka kilogramów. Aneta Łańcuchowska przedstawia porady, jak się odżywiać, jak trenować, jak bilansować dietę. Na program „Pożegnanie z wagą” zapraszamy w każdą niedzielę od 12 czerwca o godzinie 12.15 (CET – Chicago) i 13.15 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Jak wygląda nasz dzień żywieniowy? Ile kalorii potrzebuje nasz mózg, by sprawnie pracować? Jak uniknąć pułapek kalorycznych? Dietetyczka Aneta Łańcuchowska nie tylko zdradza ciekawostki na temat zbilansowanej diety, podaje przepisy na łatwe, szybkie i oczywiście zdrowe dania, ale również konsultuje się ze specjalistami do spraw żywienia i nie tylko. Wszystko po to, by przedstawić widzom jak najszerszą wiedzę dotyczącą właściwego odżywiania w pigułce.

W każdej odsłonie programu „Pożegnanie z wagą” prowadząca spotka się osobami cierpiącymi z powodu nieprzemyślanej diety, nadwagi, braku formy. Pomoże im dostrzec i zrozumieć popełniane do tej pory kardynalne błędy w odżywianiu, trenowaniu oraz prowadzonym niezdrowym trybie życia. Czy dietetyczce uda się odmienić nawyki bohaterów, ratując ich zdrowie? Zapraszamy do ITVN Extra!

POZEGNANIE Z WAGA TVN 5MATERIAŁY TVN

Wideo: Youtube.com

 

https://www.youtube.com/watch?v=fTl-dA3Xfy4

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: