Powołanie zespołu ds.wyjaśnienia nieprawidłowości przy wyborach 2020

0
41


Bardzo się stało, że Koalicja Obywatelska powołała zespół parlamentarny d/s  nieprawidłowości w wyborach 2020 roku.  To prawda, nie można dopuścić do tego, aby wybory w Polsce przypominały te w Rosji albo na Białorusi, albo w ogóle te z czasów PRL-u.Choć nawet w czasach komuny zachowywano pewne pozory. W obecnej kampanii, media publiczne przypominały media w III Rzeszy, Jacek Kurski okazał się wiernym uczniem Joachima Goebbelsa. Telewizja publiczna swoją propagandą mogła zaważyć na wyniku wyborów. Nie sposób podważyć tego faktu.

Dobrze, iż powołano ten zespół, gdyż w obecnej Polsce PiS, nie funkcjonują instytucje państwa, które takie sprawy powinny wyjaśniać. Państwowa Komisja Wyborcza jest ciałem politycznym. Polska nie posiada Sądu Najwyższego, ma tylko budynek, na którym wisi tabliczka z nazwą tej instytucji. W sprawie Sądu Najwyższego, który orzeka o ważności wyborów, Polska nie wykonała wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, dotyczącego jednej z izb Sądu Najwyższego. Powołany Zespół powinien przesłuchać świadków, dojść do prawdy dotyczącej, na przykład tego, co stało się z głosami z zagranicy. Dlaczego tam wielu wyborców z powodu działalności polskich Konsulatów ,nie mogło oddać swojego głosu. Liczne protesty wyborcze, które tak zwany Sąd Najwyższy pozostawił bez dalszego biegu, obrazują skalę nadużyć. Powołany Zespół winien je opisać i ujawnić.

PiS w ogóle udaje, że żyje na Księżycu. Politycy PiS prześcigają się w krytyce aktora Janusza Gajosa, który w ostrych słowach skrytykował Jarosława Kaczyńskiego, który jak zauważył, podzielił polskie społeczeństwo. To prawda. Nikt bardziej nie podzielił Polaków jak Kaczyński.Jest także faktem, że Kaczyński buduje system totalitarny, więc porównanie do faszyzmu jest jak najbardziej na miejscu. Zgadzam się, z każdym zdaniem wypowiedzianym przez Gajosa. Prawda w oczy kole! Po raz kolejny przysłowie, potwierdzone zostało przez życie. Prawda wystraszyła polityków PiS, trzeba więc odzierać Gajosa z godności, mówić, iż jest komunistą, albo masonem! Doprawdy, te pisowskie krzyki na nikim normalnym nie robią wrażenia.

Wideo: @PRESS.WARSZAWA

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: