Powiązania Macierewicza z wywiadem i mafią rosyjską?

0
642
Ewa Domżała

 

Od 27 października  działa zespół śledczy Platformy Obywatelskiej d/s Antoniego Macierewicza. Zespół ten ujawnił wiele zadziwiających faktów dotyczących powiązań Antoniego Macierewicza. Zespół zajmował się między innymi Jackiem Kotasem, byłym wiceministrem obrony. Zespół wskazywał, że w jego sprawie Służba Kontrwywiadu Wojskowego dokonała przestępstwa, poinformowano o tym prokuraturę.

O Jacku Kotasie o jego powiązaniach pisał także red Piątek w głośnej książce: Tajemnice Antoniego Macierewicza”. Kotas stworzył nawet ośrodek studiów strategicznych, mający być w teorii intelektualnym zapleczem szefa MON.

Tymczesem na światło dzienne wyszły nowe fakty, a to za sprawą kuzynki Jacka Kotasa, współwłaścicielki grupy Radius  Ewy Domżały. Która w wywiadzie dla portalu Polityka.pl z detalami opowiedziała o powiązaniach Kotasa z jedną z najważniejszych mafii rosyjskich  z mafią sołncewskich.  Panowie odbywali spotkania, obradowali w rozmaitych mieszkaniach w Waraszwie.

Mafia ta za sprawą znanych oligarchów powiązana jest z Kremlem i rosyjskim wywiadem.

W świetle nowych ujawnionych informacji zespół śledczy zajmujący się sprawą Antoniego Macierewicza wróci do sprawy i ponownie zajmie się sprawą Jacka Kotasa.  Informacje ujawnione przez Ewę Domżałę pokazują jak głęboka mogła być rosyjska penetracja w polskie biznes i w polskie  życie polityczne.

Dodajmy od siebie, jak wynika z ujawnionych raportów amerykańskich służb, mafia sołncewskich jest bezpośrednio powiązana z Putinem i rosyjskim wywiadem GRU. Władze PiS zachowują się tak jakby Antoni Macierewicz nigdy nie był ministrem obrony narodowej. Tymczasem on nadal urzęduje w swoim gabinecie na Klonowej w Warszawie.

Wyświetlenie tej afery tej posiada fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa Polski, może posiadać znaczenie, dla obniżania zaufania do Polski w gronie bliskich sojuszników.Nie można zapominać, iż Macierewicz to jeden z twórców religii smoleńskiej, autor wielu kłamstw dotyczących Smoleńska. Macierewicz posiadał bliskie związku z kongresmanem z Kalifornii, o sprecyzowanych putinowskich sympatiach  Polityk ten jest obecnie przesłuchiwany przez Kongres USA w związku ze śledztwem dotyczącym wpływu Rosji na wybory w USA.  Mamy więc mafię powiązana z GRU, tworzenie religii smoleńskiej, rozkładającej państwo polskie. W czyim interesie tak naprawdę działa Antoni Macierewicz?  Nad byłym ministrem obrony gromadzą się coraz ciemniejsze chmury.

Więcej na ten temat  w materiale wideo z konferencji prasowej jaka odbyła się w polskim parlamencie.

Foto: Fakt

Foto: Interia

Wideo: @Platforma News