Polsko masz problem

0
168


Młodziutka polska wokalistka Viki Gabor, obdarzona wielkim talentem, to nie ulega wątpliwości wygrała, Młodzieżowy festiwal Eurowizji.  Sukces cieszy, Zwłaszcza, że nagroda drugi raz z rzędu trafiła do Polski, rok wcześniej wygrała także bardzo zdolna Roksana Węgiel. Sukces młodej Polki zakłócony został  został falą  hejtu, jaki wylał się na laureatkę, ze strony tak zwanych narodowców, choć nie wiem jak poprawnie nazwać tych polskich kretynów. W każdym razie ilość rasistowskich ataków, na Polskę z cygańskimi korzeniami była na tyle intensywna, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, postanowił wysłać do Prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Rzeczywiście ilość hejtu była na tyle znacząca, że nie można mówić o pojedynczych przypadkach i pozostawić tego bez reakcji.

“Wy się nią jaracie, a to nawet polka nie jest, tylko szwabska cyganka” – brzmi skandaliczny komentarz jednego z internautów.

“Eliminacje prowadzą ludzie promujący LGBT i multi-kulti… właśnie dlatego, że Viktoria Gabor jest Cyganką z Niemiec, dostała nominację. Gdyby była Polką nie miałaby szans ani na nominację, ani na wygraną” –

Przedmiotem atków polskich oszołomów, był także fakt, że rodzina Viki Gabor, jak ponad milion innych polskich rodzin wyjechała do Wielkiej Brytanii i tam przez pewien czas mieszkała. Obecnie rodzina już dawno powróciła do Krakowa. A gdyby nie wróciła, to co, byłaby gorszą Polką?

Nie można nad tym przejść do porządku dziennego z kilku powodów. Nie można przejść do porządku dziennego, także z powodu, iż zachowania rasistowskie promowane są i ochraniane są przez władze państwowe, na przykład wśród kiboli, zawsze związanych ze zorganizowaną przestępczością.Na wielu stadionach, prokuratorzy, zasiadali razem z sędziami, z pospolitymi wygolonymi na łyso gangsterami i faszystami. To jest dzisiejsza Polska, to jest także obraz dzisiejszej polskiej piłki nożnej, tak na marginesie.

Obecnie jest jeszcze gorzej. Oto jeden z liderów tak zwanej Konfederacji z sejmowej mównicy otwarcie mówił, iż ważnym zadaniem narodu jest dbałość o czystość etniczną. Skoro takie nazistowskie stwierdzenia padają z sejmowej mównicy, to, co się dziwić hejterom w internecie! Nie tylko sejmowa mównica stała się miejscem faszystowskiej propagandy. Gorąco wspiera ją uczestnicząca w manifestacjach Młodzieży Wszechpolskiej, małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.  Co więcej nauczyciele nie prezentujący odpowiedniej linii ideowej zwalniani są z pracy. Na ich miejsce przychodzą pisowscy „patrioci”. Szkoła staje się miejscem fałszowania historii, ośrodkiem propagowania faszystowskiej ideologii.  Efekty potem widać!

Dotarłem do ciekawych badań, obrazujących skalę problemu. Oto okazuje się, iż w grupie mężczyzn do lat 34, 30% badanych chce głosować na Konfederację. Na pocieszenie dodam, iż w tej samej grupie wiekowej kobiet ponad 40% deklaruje wolę głosowania na lewicę. W przypadku płci kompletnie się to rozjechało.  Szanownym Paniom można doradzić, aby wzięły sprawy w swoje ręce i za pomocą wałka do ciasta, wyjaśniły na wygolonych na łyso, pustych łbach swoich partnerów, że popieranie faszystów to głupi pomysł, póki jeszcze jest czas! Potem może być za późno. Jak to wszystko poskładać do kupy, intensywność hejtu jaki wylał się na Viki Gabor niestety nie może dziwić.  Niestety Polska brunatnieje, i jest to przykre, poniżające.  Polskę czeka wiele pracy. Viki Gabor zaś przepraszam za głupich polskich oszołomów.

Wideo: @Junior Eurovision Song Contest

Foto The First News.com.

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: