Polska śmietniskiem Europy

0
158


Przyznać trzeba, iż pandemia, nie we wszystkich dziedzinach oznaczała kryzys gospodarczy. Rząd PiS kierowany przez Mateusza Morawieckiego zanotował także sukcesy i to sukcesy ogromne, w niektórych dziedzinach zanotowano kolosalne wzrosty. Wielkim sukcesem rządu PiS jest wzrost importu śmieci do Polski. W tej dziedzinie zanotowaliśmy wzrost rzędu 300%. Do Polski w roku pandemii, tylko w ciągu kilku miesięcy przywieziono  ponad 400.000 ton śmieci.  Trafiały do Polski śmieci z Włoch, co pokazano w programie „Superwizjer”, ale także z Afryki, nawet z dalekiej Nigerii.

Dzięki polityce rządu podniesiono w Polsce poziom smrodu, gdyż wokół wysypisk śmieci, legalnych i nielegalnych, poziom smrodu znacznie wzrósł. Dzięki polityce rządu w Polsce śmierdzi.  Część importu śmieci jest legalna, ale trwa także proceder importu do Polski śmieci toksycznych. Te na wysypiskach są podpalane i potem nad wysypiskami tworzą się wielkie chmury toksycznego dymu.

Dzięki roztropnej polityce gabinetu Mateusza Morawieckiego, poparcia Zbigniewa Ziobry, który tworzy parasol ochronny dla pisowskich importerów śmieci, Polska staje się czołowym śmietniskiem Europy. Przynajmniej w czymś jesteśmy na pierwszym miejscu. Brawo rząd! Utylizacja śmieci toksycznych stała się żyłą złota, dla pisowskich mafii.

Wideo: @Platforma News