Polską rządzi dyktatura ciemniaków

0
227


Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę kagańcową, podpisał represyjną ustawę sprzeczną z Konstytucją.  Mam nadzieję, że trafi za to przed Trybunał Stanu. Polska wykonała wielki krok w kierunku prawnego Polexitu Polski, z Unii Europejskiej. Ponadto polski prezydent Andrzej Duda, zachował się jak wiejska przekupa, podpisał ustawę, w godzinę po wyjeździe z Polski prezydenta Francji Macrona.  Jakby prezydent chciał pokazać, że Polską rządzi banda ciemniaków i pospolitych kretynów i pospolitych chamów. Przykro, że kraj, w którym się wychowywałem, o wolność którego zabiegałem, postanowił się skurwić i zrezygnować z wartości, o które przez lata zabiegaliśmy. Polska przestała być dzisiaj państwem praworządnym. To smutny dzień dla Polski.

Wiele rzeczy, które się dzieją jest złe.  Złamaniem konstytucji jest zawieszenie sędziego Juszczyszyna. Dzisiaj prezydent,pokazał, że Polacy go nie interesują. On zdradził Polaków, nie broniąc praworządności i wolności Polaków.  Prezydent złamał Konstytucję, prezydent potwierdził, że jest zdrajcą, to dzień hańby!

Prezydent Francji przyjechał do Polski z konkretnymi propozycjami.  Pokazała mu, figę z makiem. Prezydent podpisując ustawę kagańcową,  zaostrzył oczywiście konflikt z Unią Europejską. Co z tego wyniknie w tej chwili nie wiadomo.  Wstydzę się za Polskę, za polskiego prezydenta.

Trzeba jasno sobie powiedzieć , że polską racją stanu, jest zabieganie o silną pozycję w Unii Europejską. Polska z tej pozycji sama zrezygnowała, plasując gdzieś na marginesie. Uważam, że Polska będzie w Unii, albo w ogóle Jej nie będzie. Dzisiaj Polska bardzo oddaliła się od demokracji. W Polsce dobrych sędziów się karze, a złych nagradza. Wzorem dla PiS jest Piotrowicz, obrońca pedofilów, facet który walczył walczył z demokratyczną opozycją. PiS opanował sądy wyłącznie po to, aby chronić swoich przestępców. Polska staje się krajem pisowskich przestępców żyjących, na samotnej wyspie w Europie.

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: