Polską rządzą kłamcy

0
745


Nie może być nic gorszego jak rząd, który w trudnym czasie traci wiarygodność i każdego dnia łapany jest na kłamstwach. Niestety polskie statystyki związane z przypadkami korona wirusa są skrajnie zakłamane, zarówno jeśli chodzi liczbę zgonów, jak i liczbę wykrytych przypadków. Tylko jeden przykład. Jednego dnia poinformowano, iż w domu opieki pod Radomiem odkryto ponad 40 przypadków, jednak tego w oficjalnych statystykach, ujęto tylko 27 przypadków w woj. mazowieckim.

Kłamcą jest tak zwany prezydent Andrzej Duda. W minioną sobotę na falach telewizji publicznej Duda kłamał, iż w Polsce ilość przypadków maleje. Tymczasem tego dnia odnotowano w Polsce 247 nowych przypadków, co było ilością rekordową. Prezydent kłamie w żywe oczy. Czy ma on Polaków za kompletnych idiotów?

Fachowcy twierdzą, iż w Polsce wykrywa się tylko 5% przypadków koronawirusa. Reszta chodzi i zaraża.

W Polsce proporcjonalnie wykonuje się najmniej testów w Unii Europejskiej. Popatrzcie jak rośnie liczba testów w USA. W Polsce na wynik testów często trzeba czekać  kilka dni. W Głogowie zmarł pacjent, który czekał na wykonanie testu. Minister Dworczyk kłamie w żywe oczy, opowiadając bajki, iż w Polsce wykonuje się zbliżoną liczbę testów w stosunku do innych krajów Unii Europejskiej. To kolejne kłamstwo. Jak informuje OKO Press, osoby, które umrą czekając na wykonanie testu, nie są wliczane do statystyki koronawirusa.

Jarosław Kaczyński nie chce zgodzić się na przełożenie wyborów prezydenckich.  Dzieje się to w sytuacji, w której wybory przełożono nawet w Rosji Putina. Widać politycy PiS zdają sobie sprawę, iż tylko wybory, oszukane, mogą dać im wygraną. W innej sytuacji przegrają.

W takiej sytuacji, jedyną mądrą rzeczą jest bojkot wyborów prezydenckich. Oczywiście domagać będziemy się postawienia przed sądem winnych, sprawców tych przestępstw. Nie unikną oni kary.

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: