Polska pod zaborem głupoty

1
41

Czarzastemu nie podoba się wieszanie flagi tęczowej na krzyżu. Zrozumiałe, lewackim ateistom nie podoba się ozdabianie symboli religijnych.
Z symbolami rozprawiała się wczoraj policja na Krakowskim Przedmieściu. Zakuć tęczę, dusić bezbronnych. Zastanawiałam się, co myśli aresztowana Margot w blokowanym przez demonstrantów samochodzie. Co pomyślałby sierżant Zeitgeist:
Czy tym razem jest sens urządzać nowe, cywilizacyjne powstanie warszawskie w pięknym miesiącu sierpniu, gdy Bałtyk szumi świeżością a ciupa śmierdzi? Wychodzić na ulice, dla kogo? W tym pokoleniu jest we łbach pismiatane, przyszłych nie będzie.
Polska pod zaborem głupoty, nie odzyska znowu wolności po prawie 200 latach. Polityka prorodzinna nie polega na pierdoleniu, tylko robieniu dzieci, czego Kaczyński nie może zrozumieć. 500 plus jest zapomogą społeczną, nie wspomaganiem demografii. W efekcie za sto lat będzie nas 15 milionów, za następnych sto – prawie nikogo. I nie będzie komu po polsku, tak po naszemu, od serducha współczuć. Schadenfreude to nie to samo.

źródło facebook.com

Manuela Gretkowska

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: