Polska PiS Misiewiczami stoi

0
326

Pan Misiewicz jest przykładem takiego spektakularnego awansu bez jakiejkolwiek kompetencji. Bez wyższego wykształcenia, bez doświadczenia w administracji rządowej. Wprost z jednej z podwarszawskich aptek został szefem gabinetu politycznego” – zwrócił uwagę na konferencji prasowej w Sejmie poseł Marcin Kierwiński z Komisji Obrony Narodowej.

Misiewicz, formalnie jest na urlopie, choć minister Macierewicz wydaje idiotyczne polecenia do służb, aby sprawdzać jakieś środowiska, które szkodzą MON. Naszym zdaniem najbardziej MON szkodzi minister Macierewicz i szef jego gabinetu politycznego. W skomplikowanej sytuacji międzynarodowej, MON stało się instytucją działającą na szkodę Polski. Misiewicz zwalnia generałów, zmienia ich rozkazy. Misiewicz jest jedynie symbolem, gdyż rządy PiS-u oznaczały skok na stanowiska tysięcy takich Misiewiczów, w Polsce szerzy się nepotyzm, kolesiostwo, powstają rozmaite układy złożone z lokalnych pisowskich koterii.

Misiewicza skrytykował prezes Jarosław Kaczyński. Oznacza to, że Misiewicz pewnie będzie musiał odejść.  Misiewicz na dyskotekę w Białymstoku przyjechał służbowym autem, ochraniany przez żandarma.   W dyskotece urządził popijawę, że hej!

Kilka dni temu obchodziliśmy rocznicę powołania przez Macierewicza tak zwanej Komisji Smoleńskiej, która niczego nie ustaliła. Miliony złotych wydano na jej działanie, ale to niczego nie przyniosło. Pieniądze wyrzucono w błoto.

Co tu komentować, Polska dzisiaj Misiewiczami stoi, kompetencje, to towar, który dawno zniknął z półek.

Wideo: platformawideo .

Foto: wp.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: