Polska PiS coraz bardziej żałosna

5
1802

Prezydent Andrzej Duda nie mógł w poniedziałek wrócić do Polski, gdyż awarii uległ  samolot LOT, którym prezydent wraz ze swoją delegacją, ministrami i orkiestrą wojskową, przyleciał do Chicago. Awaria okazała się na tyle poważna, że prezydent wraz z orkiestrą mają dodatkowy dzień wolny.  Polska do tej pory nie potrafiła zakupić samolotu dla swoich przywódców i dlatego korzystają oni z samolotów rejsowych.  Orkiestra pewnie ciężko będzie miała wyrwać się na zakupy, gdyż w Chicago od rana leje. Co za pech!

Internet dla prezydenta jest bezlitosny. Proponują prezydentowi, aby już został w USA i w ogóle nie wracał do kraju, albo kupił sobie rower wodny lub wracał statkiem.  Przy okazji pojawia się mnóstwo złośliwych komentarzy dotyczących wizyty Dudy.  Podkreślić należy, że pod pomnikiem katyńskim w Niles, gdzie konsulat nie zaprosił nikogo z budowniczych pomnika, na Dudę czekała manifestacja zwolenników PiS,  entuzjastycznych zwolenników „dojnej zmiany”, którzy protestowali przeciwko Andrzejowi Dudzie!Manifestanci zarzucali Dudzie, że reprezentuje interes żydowski nie polski. Takie poglądy mają niektórzy zwolennicy dyktatora Polski Jarosława Kaczyńskiego, takie środowisko polityczne wybrał sobie Duda, jego problem. Mnie ta manifestacja nie przeszkadza,a nawet cieszy, choć rzecz jasna widoczny antysemityzm tych demonstrantów napawał obrzydzeniem.  Ale nich sobie w PiS skaczą do oczu!

Nie tylko Duda ma kłopoty. Premier Mateusz Morawiecki wygłosił w Stoczni Gdańskiej  w historycznej Sali BHP głupie  przemówienie, gdzie  opowiadał bajki o repolonizacji polskiego biznesu i odbudowie Stoczni, które żadnej odbudowy nie potrzebują. Spotkanie przerwano, po pytaniu dotyczącym protestu niepełnosprawnych w Sejmie. Morawiecki salwował się ucieczką. Nie to jednak budzi największe zainteresowanie.Prasa na świecie komentuje fakt, że w Sali BHP podjęto próbę wygumkowania Lecha Wałęsy. Media światowe przytaczają wypowiedź  Jarosława Wałęsy tego dotyczącą. Oczywiście takie manipulowanie historią w stylu Orwella, może tylko wzbudzić śmiech i komentarze wyśmiewający obecny reżim rządzący w Warszawie. Przy okazji przypominane jest podporządkowanie sądów rządzącemu ugrupowaniu i inne grzechy PiS.

Prezydent nie może wróccić do kraju, bo nie ma samolotu. Premier nie może odbyć spotkania, gdyż nie potrafi poradzić sobie z prostym pytaniem, nawet mecz piłki nożnej nie może odbyć się normalnie, natomiast kwestia tytułu mistrzowskiego decyduje się przy zielonym stoliku. To miara sukcesów dzisiejszej Polski PiS.

W tym dziwnym kraju, w meczu decydującym o mistrzowskim tytule kibole wkraczają na boisko, zawodnicy wieją do szatni, zaś policja nie zatrzymała nikogo spośród winnych zadymy.  Poza policją, w tym wariackim kraju wszyscy wiedzą, że kibole Lecha to, podobnie jak kibole Legii, to organizacje przestępcze, zajmujące się  handlem narkotykami, wymuszaniem haraczy i innymi podobnymi biznesami.  Policja w Polsce, także doskonale potrafi zatrzymywać manifestantów, Obywateli RP na przykład, ale nie dostrzega faszystowskich haseł kiboli, nie dostrzega masowo wnoszonych na stadion materiałów pirotechnicznych, nie dostrzegają tego także władze klubów, złożone z dupków ulegających temu stadionowemu terroryzmowi. Prasa w Europie szeroko komentuje kompromitację polskiej piłki w Poznaniu. Żeby nie było tylko na bandytów w barwach Lecha, odnotujmy, że kibole Legii zdemolowali pociąg, którym wracali, zaś w Kaliszu stoczyli regularną bitwą z policją, po zatrzymaniu pociągu.Policja odniosła tu życiowy sukces, udało się zatrzymać dwóch bandytów w barwach klubowych Legii jak rozumiem.  W Europie postulaty są różne, proponują wykluczyć polskie kluby z pucharów europejskich na dwa lata na przykład. Jeżeli chodzi o wydarzenia w Poznaniu, Polska jest pośmiewiskiem Europy, staje się też dla niej problemem.  Jeżeli Polska z tym sobie nie poradzi, to wkroczy pewnie UEFA i FIFA. Na razie Europa śmieje się z Polski! Na nic innego Polska PiS sobie nie zasłużyła!PiS wyraźnie flirtuje z coraz bardziej widocznym i głośniejszym polskim faszyzmem, pewnie dlatego policja nie zatrzymała żadnego kibola!

W Polsce odwołano tegoroczny Sejm dzieci i młodzieży. Przypomnijmy jedno z ubiegłorocznych  wystąpień.

Foto: Kurier Poranny

Wideo:@footballfanarchive

Wideo 2: naTemat.pl

 

 

Andrzej Jarmakowski

5 Komentarze

 1. Jezeli chodzi o prawicowcow protestujacych przeciwko Dudzie, to oni miedzy innymi maja pretensje o to, ze obecne wladze nie zrobily nic w sprawie opodatkowania emerytur (Windfall Elimination Provision).

  Naiwniacy zakochali sie w facecie ktorego nie znali a teraz maja pretensje, ze nie dal czegos czego wcale nie obiecal.

 2. To Wy jesteście założeni ta to tu gazetka za dolary z ostatnich lat działalności PeWeksu. hahahahu

 3. Ktoś kiedyś pozwał prezesa Jarosława do sądu. Jarek pomyślał, że może być zabawnie i poszedł. Nie mylił się. Najbardziej podobał mu się moment, w którym sędzia przyznał się do winy.
  ***
  Wizerunki na banknotach nie przedstawiają Lecha Kaczyńskiego ponieważ Jarek uznał, że ludzie mieliby problemy z tak dużymi nominałami.
  ***
  Jeśli poznasz myśli Jarosława – to nie masz już powrotu do swojego wcześniejszego stanu emocjonalnego. Normalność na zawsze oddaliła się od twego umysłu.Zaczną się wizje. “Na początku Lech stworzył Polskę…
  ***
  Lech i Jarek nie zdobyli Oscara za grę w filmie “O dwóch takich co
  ukradli księżyc”. On nie grali… On ukradli naprawdę. Potem Jarek zwali winę na Tuska.
  ***
  Żaden kompas u pisiora nie pokazuje gdzie jest północ. Wszystkie pokazują na miejsce, w którym akurat jest prezes Jarosław. A czerwona strzałka na bunkier na Nowogrodzkiej
  ***
  Nie lubienie śp. Lecha powoduje raka i ekskomunikę u Rydzyka, a nielubienie Jarka-zawał serca, sraczkę, brak awansu i kłopoty z Prawem.
  ***
  Tylko Lech potrafił policzyć do nieskończoności. I to nieskończenie razy.
  ***
  Gdyby prezes Jarosław zechciał to nie było by wojen. Pokoju też by nie
  było…. ani kuchni.PS. Lech założył Solidarność postawił na czele Wałęsę…ale wcześniej zrobił Wojtyłę papieżem.

Comments are closed.