Polska państwem gangsterskim

0
142

P

Polacy zamanipulowani przez księży i media publiczne, demokratycznie wybrali sobie państwo gangsterskie,  państwo, w którym wysocy urzędnicy państwowi, wraz z gangsterami zajmują się prowadzeniem burdeli.    Chciałem ogłosić, iż ja też, wychodząc z założenia, iż burdele to potrzebne przybytki, też chciałbym prowadzić burdel.  Dlatego uprzejmie proszę, aby ktoś mi podarował na ten cel kamienicę, tak jak miało to miejsce w przypadku pana Banasia! Wierzę, iż kamienica zostanie mi podarowana, gdyż Polaka to kraj cudownych prezentów. Pan Banaś otrzymał kamienicę od kombatanta, a niejaki Rydzyk Tadeusz otrzymał  drogi samochód od bezdomnego.  Ponieważ dzisiaj mam urodziny, więc kamienica jako podarek mi się należy, w końcu nie jestem gorszy od Banasia. Zwracam uwagę, iż państwo wyraźnie chroni prowadzenie burdeli, roztacza nam nimi parasol ochronny! Przeciwko Banasiowi, współpracującemu z gangsterami, nie toczy się żadne dochodzenie, dla żadnego prokuratora nic tu nie jest dziwne i zastanawiające! Nie tylko zresztą w tej sprawie. Okazuje się, że prokuratura nie będzie prowadziła żadnego dochodzenia w sprawie dwóch wież Kaczyńskiego.  Tutaj się nie dziwię, szalony nie jestem, przecież wiadomo, że dochodzenia przeciw Vito Corleone nie będzie. Któż by śmiał!

Opozycja naiwnie sądziła, iż przejęła Senat, iż, ma tam większość. Nic z tych rzeczy! Właśnie dowiedziałem się, iż PiS złożył wyborczy, dotyczący dwóch okręgów, jednego na Śląsku, a drugiego na Pomorzu Środkowym, gdzie kandydaci PiS przegrali niewielką ilością głosów. Co prawda poza niekorzystnym dla PiS wynikiem, nie ma żadnych merytorycznych zarzutów, ale zawsze może okazać się, że wynik jest inny. W końcu to PiS mianował specjalną Izbę w Sądzie Najwyższym dla rozpatrywania protestów, właśnie po to, aby wyniki, jak potrzeba zmienić. Nie zdziwię się jak w bandyckim państwie PiS okaże się, iż wyborcy dali większość partii Jarosława Kaczyńskiego.  Nie wykluczone, iż ostateczne ogłoszenie wyników jeszcze przed nami.

W ogóle nie interesują mnie spekulacje, czy Gowin, czy Ziobro zrobi konkurentowi kuku. Wszyscy oni są  politycznymi gangsterami i wierzę, iż nadejdzie czas, w którym zostaną osądzeni i nie będzie to Sąd Ostateczny , choć obraz Hansa Memlinga bardzo mi się podoba. Nie miałbym nic przeciwko, aby tak ten ich sąd tak wyglądał. Mam nadzieję, iż będzie to trochę szybciej!

Na razie widać, iż Polska jest państwem gangsterskim. Prokuratura chroni Kaczyńskiego, Banasia i innych pisowskich gangsterów. Dlatego prowadząc burdel będę bezpieczny!

Foto: Natemat.pl

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: