Polska najbardziej homofobicznym krajem Europy

0
191


Zobaczycie Państwo wystąpienie posłanki Joanny Izabeli Scheuring-Wielgus, która powiedziała jak się mają rzeczy. Prawda jest bowiem taka, że policja w Polsce  tak zwana policja, jest obecnie wyłącznie policją polityczną, sensem jej istnienia, jest podobnie jak na Białorusi, czy w Rosji Putina, czy w Budapeszcie, utrzymanie władzy, przez miejscowych dyktatorów. Komendant policji jest niczym innym jak urzędnikiem reżimu odpowiedzialnym za masowe łamanie praw człowieka.

Posłanka trafia w punkt, ale także trzeba sobie powiedzieć, że opozycja nie stawia sprawy dostatecznie jasno.

Należy jasno powiedzieć, że pisowscy urzędnicy jak obecny Komendant Główny tak zwanej Policji, poniosą konsekwencje swoich działań, zostaną w przyszłości pozbawieni wszelkich przywilejów emerytalnych, otrzymają co najwyżej minimalną emeryturę. Będą odpowiadać, także karnie za czyny kryminalne, których się dopuścili.

Posłanka Wielgus trafiła w punkt, powiedziała jak się rzeczy mają, jak wygląda prawda.

Osobiście uważam, że oglądając materaiały wideo z Polski widzę, iż polska policja zachowuje się jak bojówki NSDAP w III Rzeszy w latach trzydziestych minionego wieku. Doprawdy nie widać różnicy, tam, tak to się zaczęło. Prawda jest też taka, iż Polska brunatnieje. Świat, Europa doskonale zdają sobie z tego sprawę.Coraz bardziej brunatna Polska staje się problemem i balastem dla Europy. Niestety jest też tak, że coraz częściej widzimy, że Europa chciałaby się pozbyć tego balastu. Europa może egzystować bez Polski. Z tego też warto zdawać sobie sprawę.

To tak, ku przestrodze. Potem zaś będą utyskiwania na nową Jałtę i inne nieszczęścia, co jest polską specjalnością.

Wideo: @Zbyszek G