Polska demokracja upada. Ziobro, Kamiński do dymisji

0
54


Mowa będzie o dwóch wnioskach o wotum nieufności, wobec dwóch polskich łajdaków, Mariusza Kamińskiego i Zbigniewa Ziobry. Najpierw jednak muszę pozwolić sobie na uwagę, pokazującą, jak wiele dzieli Polskę od Ameryki, od Stanów Zjednoczonych. Oto wczoraj zapoznaliśmy się z tekstem ojca Igora Stachowiaka, brutalnie zamordowanego przez polskich policjantów na posterunku policji we Wrocławiu. Do tej pory policjantom winnym morderstwa, winnym stosowania tortur, bo czym innym jak nie torturą, jest używanie paralizatora, prowadzące do śmierci, państwo PiS nic nie uczyniło. Policjantom winnym zabójstwa nic do tej pory nie zrobiono, prokuratura Zbigniewa Ziobry, chroni policjantów przestępców.

Nie jest to jedyny przypadek, gdzie prokuratura kierowana przez Zbigniewa Ziobrę, zamiata afery pod dywan. Po tym dywanie nie da się już chodzić, tyle wybojów. W dzisiejszej Polsce prokuratura jest związkiem przestępczym, organizacją przestępczą jest policja.

Przecież sprawa zamordowanego przez polską policję Igora Stachowiaka,niczym nie różni się od sprawy George Floyda. Tutaj jednak w Ameryce, nie było możliwości zamiecenia afery pod dywan. Policjantom biorącym udział w morderstwie postawiono zarzuty.   Będą odpowiadać przed sądem. Co więcej sprawa doprowadziła do narodzenia się ruchu, który przynajmniej doprowadzi do daleko idącej reformy departamentów Policji.  W Polsce sprawa Stachowiaka nikogo, nic nie nauczyła, mordercy zaś stoją ponad prawem. Wiele dzieli Polskę i Amerykę.

W Polsce PiS, państwie coraz bardziej obrzydliwym, mordercy Igora Stachowiaka mogą czuć się bezkarni.  Cała tak zwaną reformę Ziobry przeprowadzaono tylko po to, aby aparat państwa chronił swoich, pisowskich bandytów. Policja zaś stała się brutalną, bandycką policją polityczną. Widzieliśmy działania tej policji, jak rozprawiała się ze strajkiem przedsiębiorców.

Lista afer PiS-u jest niezwykle długa, istnieją specjalne strony internetowe im poświęcone. Opisujące przestępcze działania rządu PiS. We wszystkich tych sprawach prokuratura, służby jak CBA, czy ABW, wykorzystywały swoje możliwości, aby chronić przestępców. Nie ważne czy chodziło o miliardy wyprowadzone ze SKOKÓW, czy o faszystów kiboli, wykorzystywanych do walk ulicznych z przeciwnikami politycznymi.

Oczywiście wnioski te upadną. Większość pisowska obroni Kamińskiego i Ziobrę. Przyjdzie jednak czas, kiedy wraz ze swoimi obrońcami zostaną oni rozliczeni.  Wierzę, iż przestępcy jak Ziobro i Kamiński nie pozostaną bezkarni.

I jeszcze jedno, czy o sprawie poinformowały polonijne media? Popatrzcie jak przez te polonijne media jesteście oszukiwani. Jak cenzurują one wiadomości! Miarą upadku dzisiejszej Polski jest ściganie ludzi rozwieszających plakaty o Szumowskim. W każdym normalnym państwie Szumowski, już dawno zmuszony zostałby do dymisji.

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: