Polegaj jak na Zawiszy

0
114

Artur Zawisza jeden z liderów tak zwanych narodowców, jadąc bez prawa jazdy potracił kobietę, która trafiła do szpitala. Facet wsiadł do samochodu nie mając prawa jazdy, gdyż te zabrane mu zostały wcześniej, a jakże za jazdę po pijaku. Wsiadając do pojazdu wiedział, iż nie ma do tego prawa. Należał do  liderów jako narodowców, śmiał pouczać innych co jest uczciwe, co jest patriotyczne, a co patriotyczne nie jest. W Jego wypadku powiem tylko, iż powinien natychmiast zniknąć z  życia publicznego.   Śmieszą mnie przeprosiny faceta, który pisze: „Jest niedzielny poranek. Jesienne słońce świeci między drzewami, a ja mam ciągle ból w sercu i słowa przeprosin wypowiadam do nieobecnych. Tego bólu już nie da się wyplenić i będzie bolał”.

Na mszy przyjdzie wyrażać żal i skruchę z powodu popełnionych błędów i wyrządzonych krzywd. Ludzi uwikłanych w moje czyny będę jeszcze wiele razy przepraszał. Prawie się popłakałem.

Bardzo żałuję, jest mi niezmiernie przykro i do końca życia nie zapomnę splotu niedobrych okoliczności. Skutki prawne i moralne będę ponosił, wedle miary czynów”.

Ofiarę wypadku czeka w szpitalu skomplikowana operacja.

To się dopiero okaże, w państwie PiS wszystko jest możliwe. Jeden z liderów narodowców, już wcześniej miał zatrzymane prawo jazdy za jazdę po pijaku. Niczego się nie nauczył, po raz kolejny tym razem bez prawa jazdy, kierował samochodem. Przecież doskonale wiedział, iż nie wolno mu prowadzić samochodu.

Foto: wp wiadomości

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: