Po trupach do celu

1
279


Propaganda nie zatrzyma wirusa. Słuchając wypowiedzi polityków PiS widać ich bezradność. Jedyne co im pozostaje w w tej trudnej sytuacji, to idiotyczna, ogłupiająca propaganda. Słuchając polityków PiS można odnieść wrażenie, że koronawirus to nie groźna grypa i nie ma się czym przejmować. Trudno uwierzyć zaś jak bredził szef NBP, iż Polska ma niewyczerpane pokłady gotówki. Słuchając takich bredni nie wiadomo, czy smiać się, czy płakać. Szef Narodowego Banku Polskiego niczym  szef propagandy III Rzeszy buduje nie istniejącą rzeczywistość. Wtóruje mu telewizja publiczna, prowadząc propagandę sukcesu. Rzeczywiwstość jest zupełnie inna.

Samorządy i obywatele sami się organizują, prowadząc zbiórki funduszy na odzież ochronną dla personelu medycznego.  Rzeczywistość tam na dole wygląda zupełnie inaczej niż ta przedstawiana w tak zwanej telewizji publicznej, prowadzącej, obrzydliwą, propagandę.

Z uwagą wysłuchałem wywiadu jakiego udzielił polski dyktator Jarosław Kaczyński stacji RNF – FM, odmawiając przełożenie wyborów prezydenckich.

Od bardzo dawna, od Jarosława Kaczyńskiego, nie spodziewałem się niczego dobrego. Człowiek, ten zamienił się, w zwykłego łajdaka.  Wiem o tym od dawna, ale wywiad ten można traktować z kategoriach zdrady narodowej.  Podobnie uważa Donald Tusk, z którym zgadzam się całkowicie. Organizowanie wyborów w obecnej sytuacji, można traktować w kategoriach zdrady narodowej.

Padły tutaj mocne słowa, jestem tego świadomy i w pełni je podtrzymuję. Przyjdzie kiedyś czas, kiedy Jarosław Kaczyński zostanie przez naród rozliczony ze swoich zbrodni. Za największą z nich uważam pisowskie kłamstwo smoleńskie, które skutecznie podzieliło Polaków. Nie wierzę, że Macierewicz i jego promotor Jarosław Kaczyński wierzyli w wypowiadane brdnie na temat katastrofy smoleńskiej. Od początku świadomie kłamali, używając tematu katastrofy smoleńskiej jako politycznej trampoliny.  Za pomocą mediów ogłupili miliony Polaków. Prace Podkomisji Macierewicza skończyły się totalną kompromitacją.  Komisja Macierewicza uciekła z Polski.  Z jej prac  zostały smoleńskie parówki i brudna, zaschnięta kuchenka mikrofalowa. To jest dorobek kłamcy, Antoniego Macierewicza.

Jarosław Kaczyński ma jeden cel, po trupach, bez względu na koszty, utrzymać władzę. Niszcząc demokratyczne standardy, Kaczyński wyprowadza Polskę ze wspólnoty Wolnych Narodów Świata, przenosząc ją politycznie na wschód.

Wideo: @Zbyszek G

1 Komentarz

  1. Dla Jarosława Kaczyńskiego życie straciło sens po śmierci brata. Władza dla samej władzy, stąd tyle manekinów w rządzie. Prof. Migalski i prof. Rzeplinski przyznali, że opozycja oddała inicjatywę PiS-owi czyli Kaczyńskiemu. I kto by pomyślał, że Narodowcy poprą jako jedyni PO i zechcą utworzyć wspólny front do walki z PiS-em.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: