Plagiat pisowskiej prokuratury

0
390

Kilkakrotnie już informowaliśmy o urojonych przez prokuraturę przestępstwach rzekomo popełnionych przez senatora Stanisława Gawłowskiego, który rzekomo miał przyjąć w postaci łapówki zegarki o niewielkiej wielkości. Prokuratura nie ma żadnych dowodów, zaś ostatnio media zamieszczały zdjęcia osób trzecich z zegarkami, które miały zostać wręczone w formie łapówki. Postępowanie prokuratury jest motywowane politycznie.

Obecnie Platforma Obywatelska zdecydowała się złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prokuratorów prowadzących sprawę senatora Gawłowskiego. W Polsce istnieje jeszcze prawo autorskie, plagiat jest przestępstwem.

Tymczsem prokuratorzy prowadzący sprawę, w swoim wniosku przepisali, słowo w słowo komentarze, znanego karnisty z Torunia. Posłużyli się cudzym uzasadnieniem, jako swoim we wniosku. To typowy plagiat, więc posłowie PO złożyli wniosek, aby prokuratorami  zajęła się prokuratura.

Spraa senatora Gawłowskiego, którą bardzo uważnie śledzimy,  pokazuje jak prokuratura wykoerzystywana jest do fabrykowania politycznych w gruncie rzeczy procesów.

Sprawa ta pokazuje także rażący nieprofesjonalizm polskiej prokuratury, niestety nie jest to kabaret, to dzieje się naprawdę.

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej jaka odbyła się w Sejmie.

Foto: wGospodarce

 

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: