Pisowski komisarz Sadu Najwyższego, w piżamie przez Warszawę

2
213


Jak wiadomo, tak zwany prezydent Andrzej Duda, mianował komisarzem Sądu Najwyższego niejakiego Kamila Zaradkiewicza. To w Warszawie słynna postać. Słynna między innymi  z tego, iż pewnej nocy, po kłótni ze swoim kochankiem Zaradkiewicz wyszedł z mieszkania na Saskiej Kempie i po spożyciu grzybków halucogennych ruszył w piżamie przez miasto. Dobrze, iż pamiętał, aby założyć papcie i o 3 nad ranem ruszył do pracy w Trybunale Konstytucyjnym. Sprawę z detalami opisuje ‘Gazeta Wyborcza”.

Naśmiewa się z tego Roman Giertych, ewentualny pełnomocnik „Gazety”. Pisze, iż czeka na pozew sądowy od Zaradkiewicza przeciwko „Gazecie”, przecież to pewnie jakiś fake news”. Przecież nie może być tak, że upadliśmy tak nisko.

Profesor Rzepliński mówi, iż przebieg zdarzenia poznał od ówczesnego szefa Straży Trybunalskiej. Komendant opowiadał, iż w bramie stał mężczyzna, w którym komendant rozpoznał pana Zaradkiewicza. Strażnik zapytał jak czuje się pan Zaradkiewicz?

– ten odpowiedział, iż źle.

Strażnik wezwał pogotowie, które zabrało Zaradkiewicza do pobliskiego szpitala Czerniakowskiego.

– Rzepliński wspomina, iż wezwał do siebie prawnika, z którym Zaradkiewicz mieszkał.

– On powiedział, iż Zaradkiewicz zatruł się grzybami halucogennymi.

Zatryty grzybami halucogennymi prawnik przeszedł w piżamie i papciach o trzeciej nad ranem, przez most na Wiśle. To spory spacer. Profesor pytał, czy ma go odwiedzić w szpitalu?

Współlokator odpowiedział, że nie, gdyż ma opiekę matki.

Profesor Rzepliński wspomina, że spotkał go później na korytarzu w Trybunale. Zapytał jak się czuje. Zaradkiewicz odpowiedział, iż świetnie.

Niczego nie tłumaczył.

„Incydent piżamowy”, jest doskonale znany w środowisku stołecznych prawników. „Gazeta przyznaje, iż rozmawiała na ten temat z innnyi osobami. Stwierdzały one, iż incydent piżamowy wynikał z załamania, po kłótni z partnerem.

W Warszawie mówi się, iż sędziowie Sądu Najwyższego już nie będą chodzić w togach, tylko w piżamach.

A na zakończenie wideo, bonus. Tak, na “You Tube, pełno polskich idiotów. Jednego z nich zobaczycie. Uprzedzam bardzo nerwowego idiotę. Uważajcie, żeby nie spaść z krzesła. Trzymajcie się mocno poręczy. Niektórzy z tych polskich kretynów, występują w polonijnych programach radiowych, są zapraszani i głoszą pogadanki w polonijnych Kościołach. Polonia w Ameryce, to często forum dla rozmaitych, myślących inaczej.

A  obecny komisarz SN, stalinowskimi metodami usiłuje wybrać odpowiednich kandydatów na stanowisko I prezesa SN. Polska rzeczywistość zaskakuje, wkracza, w nowy nie znany do tej pory, piąty wymiar.

Foto: Reserchagate.com

Wideo: @Zbyszek G

2 Komentarze

  1. Niestety ale Zaradek ma abonament w psychuszce. Ja bym mu nic ostrego do ręki nie dawał. Dobrze, że Kamilek nie jest czołgistą. “Wodzu prowadź na Kowno!”

  2. Czy ZaradkiewTFU!icz z BobinTFU!skim w dalszym ciagu ciumkaja sie!?
    Dobry komuch to nasz komuch!
    Dobry pedau to nasz pedau!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: