Pisowska pajęczyna

0
841

Od wielu miesięcy obserwujemy bezprecedensowy skok PiS-u na kasę, skok na finanse publiczne państwa. Takiego poziomu kumoterstwa, w wolnej Polsce nigdy nie było. Czasami słyszymy, że wszyscy politycy są tacy sami, że wszyscy kradną. To nieprawda. Póki co, to politycy PiS, a nie inni, jacyś wszyscy politycy przyssali się do państwowych funduszy jak pijawki. To ludzie PiS dokonali wielkiego skoku na spółki Skarbu Państwa, gdzie popisują się brakiem kompetencji, elementarnej wiedzy i umiejętności. To politycy PiS, a nie mityczni inni politycy, stali się promotorami nieuctwa i głupoty. Pisowski nieuk Patryk Jaki, może zostać prezydentem Warszawy. To, ten nieuk wpakował całą Polskę na gigantyczną minę, jaka była przygotowana przez niego, nowelizacja ustawy o IPN. Na jego przykładzie widzimy do jak opłakanych skutków prowadzi pisowska buta, arogancja, brak wiedzy.

Politycy PiS dbają o swoje rodziny, dzieciaki, uzyskują dobre posady, uzyskują, identycznie jak po Rewolucji Bolszewickiej pozycje, komisarzy politycznych w spółkach Skarbu Państwa. Dbają tam, że jak jest prośba, aby odpowiednie fundusze trafiły na przykład do kieszeni religijnego biznesmena Tadeusza Rydzyka.

Z publicznych pieniędzy sowicie  płaci się za usługi polityczne tego biznesmena.

Takiego skoku na kasę, na publiczne fundusze, nigdy wcześniej nie było. Obserwujemy i pamiętamy te przypadki. Doskonale też widzimy rozmaite kreatury, w tym polonjne, które usiłują się uczepić tego stołu pisowskiej uczty.  Te polonijne kreatury dostaną co najwyżej nędzne okruszki.  I dobrze Wam tak!

Foto: Hairwald – WordPress.com

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: