PiS ucieka przed prawdą o Smoleńsku

2
2113

Politycy opozycji domagali się zwołania sejmowej Komisji d.s Obrony Narodowej. W trakcie jej trwania zamierzali zadać pytania dotyczące pracy, tak zwanej podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza. Posiedzenie Komisji odwołano. Jasno wskazuje to, iż Prawo i Sprawiedliwość obawia się i ucieka przed pytaniami dotyczącymi katastrofy smoleńskiej. Dla PiS-u to temat coraz bardziej niewygodny, wręcz niebezpieczny.

Dotychczasowy szef podkomisji Pan Berczyński uciekł z kraju do Stanów Zjednoczonych, obecnie kierujący pracami tak zwanej podkomisji dr Nowaczyk ucieka przed pytaniami.

Podkomisja Antoniego Macierewicza pracuje już dłużej niż Komisja Millera, która przedstawiła kompletny raport na temat katastrofy. Podkomisja Macierewicza nie przedstawiła nawet na kilku kartkach wstępnych ustaleń.

Mało tego. W murach Wojskowej Akademii Technicznej miała odbyć sie prezentacja wyników badań związanych z katastrofą. Prezentacja została odwołana, jak mówi się, z powodu, iż wyniki badań były zupełnie inne od oczekiwanych przez Macierewicza.

Sytuacja jest więc jasna. Podkomisja Macierewicza nie potrafi przyznać się do tego, iż przez 15 miesięcy opowiadano bajki zakończone prezentacją, z gatunku fantasy, o rzekomym wybuchu termobarycznym.

Działania tej podkomisji ośmieszają Polskę, pokazują nas jako niepoważny kraj fantastów. Czas, aby Macierewicz przyznał się do poruszania się w oparach absurdu. Podkomisja Macierewicza dzieli Polaków, posługuje się kłamstwem, intelektualnym oszustwem.  Mam nadzieję, iż w przyszłości, gdy państwo prawa wróci do Polski z długiego urlopu, winien tego zamieszania Antoni Macierewicz zostanie odpowiednio oceniony.

Wideo: platformawideo

Foto: Kaczyzm.info

2 Komentarze

  1. Tag Smoleńsk zawiera materiały pokazujące, że Progress for Poland od dawna to wykazuje niezależnie i dziś się wcale nie dziwi, że jest jak wyżej… To jest po prostu ogromny skandal. Oczywiście wątpliwa to satysfakcja powtarzać “a nie mówiliśmy”. No, ale tak jest.

  2. Człowiek, którego mianują profesorem, okazuje sie człowiekiem kłamcą i małym oszustem. Co dalej z czerwonym cwaniaczkiem i z tą całą resztą, co na śmierci zresztą strasznej, zarabiali kasę mianując się ekspertami i patriotami !Aktualny prokurator Pasionej nie jest nic lepszy, bo to on nie dokonał podstaw prawnych w tamtym czasie. To następny cwaniaczek.

Comments are closed.