PiS ucieka przed prawdą o kosztach komisji smoleńskiej

0
1139


W ciągu ostatnich lat Antoni Macierewicz wielokrotnie szukał okazji, aby mówić o katastrofie smoleńskiej, a teraz ucieka przed opinią publiczną.  Ucieka przed posłami z Komisji Obrony Narodowej, robi wszystko, aby o Smoleńsku było jak najciszej.

Posłowie opozycji już w marcu złożyli wniosek o zwołanie Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, podczas której przedstawione zostaną wyniki prac tej podkomisji, której przewodniczącym jest Antoni Macierewicz. Dzisiaj posłowie Koalicji Europejskiej na kilka godzin przed posiedzeniem Komisji dowiedzieli się o odwołaniu jej posiedzenia. Posłowie i opinia publiczna nie mogą się dowiedzieć jak wyglądają prace tej komisji.

W tej chwili jest to Podkomisja, która najdłużej na świecie pracuje nad wyjaśnieniem zdarzenia lotnicze.

Przypomnijmy, iż Komisja Millera, w ciągu 15 miesięcy ogłosiła raport, sformułowała wnioski dla polskich sił zbrojnych, aby katastrofa taka nie powtórzyła się.

Obecnie sytuacja jest taka, iż PiS blokuje informacje dotyczące katastrofy smoleńskiej.  Można powiedzieć, że runął gmach pisowskiego kłamstwa smoleńskiego, Antoni Macierewicz boi się wygłaszać się swoje kolejne rewelacje dotyczące katastrofy smoleńskiej.

W związku z taką sytuacją posłowie Koalicji Europejskiej zgłosili szereg wniosków.

Przypomnijmy, że marszałek Senatu pan Karczewski zapytany czego dowiedział się od bandy dyletantów Antoniego Macierewicza o katastrofie smoleńskiej. Karczewski mówił: „Jeżeli powiem, że niczego, to będzie zgodne z prawdą”.

Komisja Macierewicza, a wcześniej Pana Berczyńskiego budowały kłamstwo smoleńskie. Komisja Macierewicza miała mamić opinię publiczną nieprawdziwymi informacjami. Po trzech latach działania Podkomisji Macierewicza okazuje się, iż Podkomisja ta zajmowała się wyłącznie wyłudzaniem publicznych pieniędzy.

Do dzisiaj nie można dowiedzieć się, ile kosztowała polskiego podatnika działalność dyletantów Macierewicza.

Wiemy, że koszty te idą w miliony. Miały być specjalistyczne badania i inne rzeczy.

Dzisiaj nie możemy dowiedzieć się, i ile pieniędzy wydano na pseudo ekspertów, które jedynym  celem było budowanie  pisowskiego kłamstwa smoleńskiego.

Wideo: WP Wiadomości

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: