PiS ucieka przed kompromitacją w sprawie Smoleńska

0
540

Kiedy posłowie PO występowali we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie , omawiając odwołanie posiedzenia Sejmowej Komisji d/s Obrony nie wiedzieli, że Antoni Macierewicz wraz ze swoją komisją 20 kwietnia br. wystąpi w Chicago. Dlaczego Macierewicz występuje w Chicago, zaś boi się przedstawić wyników swoich prac w Polsce? Bardzo ciekawe.  Dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość odwołało w parlamencie posiedzenie Komisji Obrony, gdzie posłowie opozycji mieli pytać o wyniki prac Komisji Macierewicza. czy dlatego, że w Chicago polonijna publiczność przyjmie każdą bzdurę?

Oczywistym jest, że PiS ucieka przed prawdą,a ta jest brutalna, prace Komisji Macierewicza skończyły się totalną kompromitacją. Komisja Macierewicza nie potrafiła podważyć ani jednego zdania z raportu Komisji Millera.

Czy fakt, że Macierewicz ucieka ze swoją komisją do Chicago, wynika, że boi się kompromitacji i przedstawienia wyników swoich prac w Polsce?? Czy Macierewicz uważa, że może w Chicago bezkarnie opowiadać swoje  smoleńskie brednie?  To nie jest prawda. W Chicago jest sporo rozmaitych przedstawicielstw dyplomatycznych różnych państw. Kompromitacja wcale nie musi ograniczać się do polskiego getta w Chicago.

Oczekujemy także, że posłowie opozycji wyjaśnią, kto finansuje wycieczkę Macierewicza i jego Komisji do Chicago. Przykro mam, że polonijny Kościół Katolicki daje się wciągnąć do tej brudnej, smoleńskiej gry politycznej. Ciekawi jesteśmy stanowiska Chicagowskiej Archidiecezji, którą zapytamy o tę sprawę.

Organizację smoleńskich mityngów w kościołach uważamy za skandal.

A może Macierewicz, widząc, że w Polsce grunt pali mu się pod nogami, chce trochę jeszcze na Smoleńsku zarobić, choćby  z biletów wstępu.W końcu nagrody Macierewicz dostał tylko 70 tysięcy, więc trzeba dorabiać.

Foto: WP Wiadomości

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: