PiS to stan chorego umysłu

0
233


Tak, to prawda, Zbyszek G. ma rację, Prawo i Sprawiedliwość nie jest partią polityczną, to stan schorowanego umysłu. Widać, to na przykład, w trakcie kolejnych smoleńskich miesięcznic, których niby nie ma, a jednak całe pisowskie naczalstwo spotyka się pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego. Ta pisowska choroba, polegająca chęci kontroli wszystkich i wszystkiego właśnie w takich chwilach jest doskonale widoczna. Choroba niczym wirus eboli, przenosi się na  instytucja państwa, które zainfekowane reagują w wyuczony sposób, jak bohaterowie spektaklu Franza Kafki. Politycy, funkcjonariusze państwa polskiego, postacie sterczące pod pomnikiem wyimaginowanego bohatera, który żadnych wielkich czynów nie dokonał, stają się obrzydliwi, zwykli, skundleni dranie, karierowicze, gotowi do każdej podłości, każdego draństwa, każdego fałszywego oskarżenia.

Najbardziej normalnego człowieka wkurza, bezradność wobec funkcjonariuszy schorowanego państwa PiS, na przykład policjantów, bezrozumnych wykonawców pisowskich rozkazów. Tak wygląda ta nasza polska rzeczywistość.

Sukces państwa PiS polega na tym, że skundleni policjanci dorwą inwalidę na wózku i nie pozwolą mu pojechać do toalety, ich sukces polega, iż dorwą prześmiewcę, który ma niby transparent, na którym nic nie pisze. Ten kawałek białego materiału, to miara waszego sukcesu!

Tak, popatrzcie pisowscy aparatczycy, jacy jesteście mali i śmieszni zarazem. Nic nie jesteście warci.

Foto: Tvn24.pl

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: