PiS to mafia

1
204


W każdym normalnym kraju afery takie jak afera SKOK, która kosztowała podatnika ponad 4 miliardy złotych, nie została wyjaśniona przez sądy, zmiotłaby rząd. Nie w Polsce. W Polsce wielu rodaków, wyborców PiS nie chce demokracji, woli putinowskie standardy. Imponuje im ślepa siła, i to, że mogą sąsiadowi dać w mordę.  W żadnym normalnym kraju,  urzędnik państwowy nie mógłby prowadzić burdelu, wraz z gangsterami. W żadnym normalnym kraju dobry urzędnik, jak miało to miejsce w przypadku Pana Kwaśniaka z KNF, nie mógłby być pobitym niemal na śmierć przez gangsterów, a potem oskarżonym przez gangsterów zasiadających w rządzie, mieniących się prokuratorami.

W żadnym normalnym kraju facet mieniący się Prokuratorem Generalnym nie mógłby ścigać lekarzy w swojej prywatnej sprawie, wykorzystując do tego podległy sobie aparat.

W żadnym normalnym kraju, rząd nie mógłby korzystać z politycznych usług stadionowych bandytów. Przecież to rząd PiS, z Jarosławem Kaczyńskim i Zbigniewem Ziobro rozpiął parasol ochronny nad stadionowymi bandytami, zajmującymi się ochroną burdeli, prowadzącymi handel narkotykami, trudniących się pospolitą gangsterką.

Pękać ze śmiechu można jak ta gangsterka występuje na marszach równości i na stadionach w obronie tradycyjnej rodziny, broniąc katolickich wartości. Nad gangsterką w Polsce, o czym normalny śmiertelnik boi się mówić, parasol ochronny  rozpinają także książęta kościelnej mafii, jak arcybiskup Jędraszewski, postać wyjątkowo obrzydliwa.

W każdym normalnym kraju, lider ugrupowania politycznego, usiłującego prowadzić tajne biznesy, w postaci budowy drapaczy chmur zostałby natychmiast zmieciony. W żadnym normalnym kraju facet skazany prawomocnym wyrokiem, nie mógłby kierować służbami specjalnymi.

Prawo i Sprawiedliwość nie jest partią polityczną, jest organizacją przestępczą, działającą na zasadzie mafii. Przecież urodziny Jarosława Kaczyńskiego, wyglądają identycznie jak  pokazane na filmie urodziny Vito Corleone!  PiS nie jest partią polityczną, PiS to mafia, zorganizowana grupa przestępcza. W żadnym normalnym kraju Ministerstwo Sprawiedliwości nie mogłoby prowadzić farm hejterów.  Tak pisać można długo, gdyż w żadnym normalnym kraju politycy PiS nie chodziliby po ulicach, co najwyżej zajmowali miejsce na pryczy w kryminale. W żadnym normalnym kraju, majątek zony premiera nie mógłby być tajny!

wideo: @Zbyszek G

Foto: seemit.pl

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: