PiS masowo sprzedaje polską ziemię

0
886


Zapewne czytelnicy pamiętają propagandowy jazgot, tworzony przez Prawo i Sprawiedliwość, dotyczący rzekomej wyprzedaży polskiej ziemi. Poprzednicy PiS, wiadomo, ci z Platformy Obywatelskiej, rzekomo, masowo naszą polską ziemię wyprzedawali, głównie Niemcom. W podtekście pisowscy dziennikarze, prawej strony tworzyli rozmaite spiskowe teorie, dotyczące rzekomych tajnych umów Donalda Tuska ze Szwabami i Angelą Merkel.

Aby była pełna jasność, na naszych łamach konsekwentnie wskazywaliśmy, że zakazy dotyczące obrotu ziemią są bez sensu.Wskazywaliśmy na przykład, na wołającą o pomstę do nieba, hipokryzję chicagowskich zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Hipokryci ci bez ograniczeń kupowali ziemię w USA i inne nieruchomości. Bezczelnie wykupywali Amerykę i nikt im nie czynił trudności. W Ameryce korzystali z przywilejów wolnego handlu.  W Polsce jednak pragnęli socjalizmu. Dobrze oddaje to moralną nędzę, Polonii w USA.

PiS mając gęby wypchane sloganami o obronie polskości, uchwalił ustawę o ochronie ziemi, likwidując wolny obrót tym towarem. Po uchwaleniu nowych praw, ograniczających prawa właścicieli nieruchomości wrzeszczano, iż dzięki nowemu prawu, nasza polska ziemia, pozostanie w naszych polskich rekach!

Okazuje się, iż wyszło odwrotnie, zaś Prawo i Sprawiedliwość to partia notorycznych kłamców i oszustów. W roku 2018 cudzoziemcy kupili rekordową ilość ziemi w Polsce, na co godzili się pisowscy urzędnicy. Nie wiemy, ile ziemi dzierżawionej jest przez cudzoziemców, gdyż PiS, zapewne celowo zniósł obowiązek rejestrowania takich faktów.

Zagraniczne podmioty lub z zagranicznym udziałem władają 5.000 hektarów. Cudzoziemcy, głównie Niemcy,  nabyli 600 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Teraz nie da się już zwalić na Tuska, może Kaczyński ze swoim austriackim powinowatym, poznanym przy aferze „Srebrbnej” zawarli jakieś tajne porozumienie? Ciekawe jaką bajkę dla uzasadnienia tego faktu wymyślą usłużni PiS publicyści, a po prawdzie partyjni komisarze d/s propagandy!

Jak zwykle w przypadku PiS wyszło odwrotnie niż PiS zapowiadał, Partia Jarosława Kaczyńskiego masowo sprzedaje ziemię obcym. Wyprzedaż polskiej ziemi zaczęła się dopiero teraz, za rządów PiS. Ciekawe co na to PSL!

Wideo: demotypatriotyczne.pl

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: