PiS kłamie w sprawie morderstwa na komisariacie

0
1671

W związku z ujawnionymi nowymi medialnymi informacjami w sprawie śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie we Wrocławiu, zgodnie z którymi policjanci mieli widzieć film z paralizatora użytego wobec Igora Stachowiaka na komisariacie we Wrocławiu już dwa tygodnie po jego śmierci, posłowie Platformy Obywatelskiej wezwali do dymisji Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka. W maju komendant zaprzeczał jakoby policja miała dostęp do filmu.

To rzecz zupełnie niesłychana. Polacy zobaczyli wczoraj, że Komendant Główny Policji kłamie. Mimo to, złapany za rękę na kłamstwie, nie ma odwagi honorowo podać się do dymisji.

Po tym jak cała Polska zobaczyła, iż PiS w sprawie morderstwa Igora Stachowiaka na komisariacie policji kłamie, do dymisji nie podał się także minister Błaszczak. Można mieć nadzieję, iż w przyszłym tygodniu Sejm rozpatrzy wniosek o dymisję ministra Mariusza Błaszczaka. Ryba psuje się od głowy. W sprawie Igora Stachowiaka, kłamie minister Błaszczak, kłamie Komendant Główny Policji. Kłamią nadal, kiedy dzięki telewizji cała Polska zobaczyła jak wygląda prawda. Mimo to sprawa nadal jest tuszowana.

Dzieje się tak dlatego, że awanse w policji otrzymują ludzie przywożeni w kopertach. Polacy nie mogą czuć się bezpieczni jeżeli polską policją w taki sposób kierują ministrowie Błaszczak, Zieliński i Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk. Opozycja przypomina, że od czasu kiedy złożono wniosek o dymisję Błaszczaka wydarzyło się kilka ciekawych zdarzeń. Zginęły granaty w policyjnym helikopterze, okazało się, że można ukraść policjantowi plecak z bronią. Dowiadujemy się o kolejnej śmierci na komisariacie, tym razem obywatela Austrii. Na te wszystkie zdarzenia nie ma żadnej odpowiedzi od osób odpowiedzialnych za nadzór nad policją.

Opinia publiczna bulwersowana jest informacjami o błyskawicznych karierach, awansach osób, będących protegowanymi polityków PiS. Kadrowy bałagan, brak profesjonalizmu powodują, że obecnie policjanci mają problem z wykonywaniem swojej misji.

Błyskawiczne kariery w policji zrobili funkcjonariusze z Sycowa z rodzinnej miejscowości Beaty Kempy. Ci ludzie z sycowskiego zaciągu rządzili policją dolnośląską, doprowadzając do kryminalnych wypaczeń w tejże policji. To właśnie ludzie z sycowskiego zaciągu mieli wpływ na dochodzenie w sprawie Igora Stachowiaka. Pani Kempa została przyłapana na wizycie w powiatowej Komendzie Policji w Oleśnicy w dwa dni po emisji filmu o śmierci Stachowiaka. Posłowie domagają się ujawnienia wszystkich informacji dotyczących wizyty pani minister w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Więcej na ten temat w materiale wideo, zapisie konferencji prasowej jaka odbyła się w Sejmie.

Foto:WP Wiadomości

Wideo: platformawideo

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: