PiS drukuje wyborców

0
1064

 

To już decydująca faza kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi. Można odnieść wrażenie, iż cały rząd PiS, rządowe agencje tam zatrudnieni zaangażowali się w kampanię Patryka Jakiego. Na rządowych parkingach przetrzymywane są  lawety Jakiego. W tej sprawie złożono nawet doniesienie do prokuratury.

Do prowadzenia kampanii wyborczej Patryk Jaki jaki używa, już zupełnie jawnie Komisji Reprywatyzacyjnej. W kampanię Jakiego w niedopuszczalny sposób zaangażowało się ministerstwo cyfryzacji. Ministerstwo pisze, że jeżeli ktoś mieszka w Lublinie,  a pragnie głosować w Warszawie, przerejestrował się ‘on line”. Ministerstwo rzecz jasna nie dodaje, iż potrzebne do tego jest zamieszkiwanie na terenie samorządu, na terenie którego, chce się głosować. O tym ministerstwo już nie wspomina.  To co robi ministerstwo cyfryzacji kierowanego przez polityka tak zwanej Zjednoczonej Prawicy to taka wyborcza jazda po bandzie. Ministerstwo jawnie zaangażowało się w poparcie konkretnego kandydata, a to już nielegalne.  W Warszawie aparat państwa zaangażował się w popieranie Jakiego. Tak obecnie wygląda Polska pod rządami.

Dodajmy jeszcze, iż W najnowszym rankingu demokracji, do którego dotarła “prasa  Polska zanotowała rekordowy spadek zajmuje 37. lokatę wśród 41 krajów OECD i UE. W porównaniu do poprzednich edycji badania, Polska spadła aż o 29 miejsc.

Foto: se.pl|

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: