PiS chce wykorzystać Polonię w wyborach

0
433


Prezentujemy nagranie z posiedzenia Parlamentarnego Zespołu d/s bezpieczeństwa państwa. Podczas posiedzenia przesłuchany został mecenas Dubois reprezentujący między innymi rodzinę Dawida Kosteckiego, który w niewyjaśnionych okolicznościach, zmarł w więzieniu.  Kostecki należał do kluczowych świadków w tak zwanej Aferze Podkarpackiej.

To  ponad godzinne nagranie, z którego dowiemy się, że państwo polskie, jego instytucje jak Prokuratura   utrudniają jak mogą dotarcie do prawdy.  Tak wygląda państwo PiS.

Warto także śledzić aferę, gdyż PiS, jak się dowiadujemy, najwyraźniej zamierza w wyborach wykorzystać także Polonię. W Wyborach Do Senatu w Warszawie Śródmieściu, kandydować lekarz z Chicago, Marek Rudnicki, znany z intelektualnie niestabilnych – moim zdaniem –  wystąpień na falach stacji radiowej należącej do Waltera Kotaby.  Spodziewam się, że PiS będzie chciał z Chicago wyrwać tych około 10 tysięcy głosów dla swoich kandydatów.

Trzeba sobie powiedzieć jasno, iż polonijne media,  w zdecydowanej większości, to typowe propagandowe szczekaczki. Spotkać w nich można poglądy bliskie faszyzmowi. W polonijnych mediach nie jest możliwa żadna sensowna rozmowa. W mediach tych panuje hipokryzja i zakłamanie, bardzo często pogląd polityczny prezentowany jest jako religijna Prawda Objawiona. Mamy do czynienia z takim polonijnym  sojuszem tronu i ołtarza, pracującym na potrzeby Prawa i Sprawiedliwości.   Polonijni pseudo dziennikarze, a w zasadzie komisarze d/s propagandy PiS, powołali nawet swoje łajdackie Stowarzyszenie Dziennikarskie.

Chicagowska Polonia  ma za sobą długą historię intelektualnej nędzy, wspierania prostactwa, chętnie współpracowała ona z każdą władzą w Warszawie, także tą komunistyczną.  Już bardzo niedługo festiwal Taste of Polonia.  M. Kobeliński, dawny szef Fundacji Kopernikowskiej,  która żyje z tego Festiwalu, na krótko po wprowadzeniu stanu wojennego, domagał się zniesienia sankcji nałożonych na reżim Jaruzelskiego przez administrację Ronalda Reagana. No cóż PiS to PZPR Bis, więc wspierajcie Fundację Kopernikowską!  Na szczęście dla polskiej sprawy Kobeliński, i Kongres Polonii Amerykańskiej przegrali starcie w sprawie utrzymania sankcji.

Foto:  Toutube.com

Wideo: @Janusz Jaskółka

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: