Pikieta KOD pod siedzibą ABC

0
698

W sobotę o 6 rano, w czasie emisji porannego programu, przed chicagowskim studiem sieci telewizyjnej ABC, KOD Polonia USA zorganizował pikietę informującą, o końcu polskiej demokracji, o likwidacji trójpodziału władzy w Polsce, podporządkowaniu sądów, politykom partii rządzącej.

Uczestnicy pikiety podkreślali, że pragną informować amerykańską opinię publiczną o wydarzeniach w Polsce, zwracać uwagę, na coraz częściej zdarzające wypadki naruszania praw obywatelskich w Polsce, systematyczne ograniczanie swobód obywatelskich. Likwidacja trójpodziału władzy, to zniszczenie fundamentu, na którym zbudowany został ustrój demokratyczny.

To doskonale, iż nie cała Polonia w Chicago uległa zakłamanej pisowskiej propagandzie. Dobre, że reprezentanci Polonii informują amerykańskie media o tym, co dzieje się daleko, za wielką wodą, w Polsce. Niszczyciele polskiej demokracji muszą wiedzieć, że nie pozostaną anonimowi, na szczęście świat dobrze wie, co dzieje się w Polsce i nikt nie uwierzy, w zakłamany przekaz pisowskiej propagandy.

AJ