Państwo PiS wspiera działania przestępcze

0
117


Marszałek Senatu stał się celem bezprzykładnego ataku. W tej walce politycznej dopuszczalne są wszelkie, chamskie chwyty, można domniemywać, iż służby państwa polskiego prowadzą w tej sprawie działania przestępcze.

Od dawna uważam, iż Prawo i Sprawiedliwość jest organizacją przestępczą, liderzy tego ugrupowania, powinni odpowiadać karnie. Mam nadzieję, iż to nastąpi stosunkowo szybko.

Popatrzmy co dzieje się w sprawie marszałka Senatu pana Grodzkiego. W mediach pojawiają się dziesiątki fałszywych oskarżeń o przyjmowanie łapówek. Pisowskie media ruszyły do nagonki prowadzonej na niespotykaną skalę. Oto „Gazeta Polska” redagowana przez pospolitego łajdaka Tomasza Sakiewicza rozpoczęła akcję wysyłania kopert do Grodzkiego. Gazeta drukuje banknot jednodolarowy, który czytelnicy tej pisowskiej gadzinówki mają wysyłać Grodzkiemu.

Pomijam już takie wpadki propagandy pisowskiej propagandy jak łapówka w wysokości czterech groszy. Okazuje się jednak, że prowadzący kampanię przeciw Grodzkiemu dotarli do bazy danych pacjentów Grodzkiego. Uważam, iż bez zaangażowania tak zwanych służb państwa PiS, nie jest to możliwe.  W państwie PiS służby uczestniczą w gromadzeniu brudów i ich poszukiwaniu na niewygodnego polityka. To codzienność pisowskiego państwa.

Znamy przykład, kiedy jakiś facet przychodzi do domu byłego pacjenta Grodzkiego i oferuje mu pięć tysięcy złotych gotówki za podpisanie fałszywego oświadczenia, że wręczył Grodzkiemu łapówkę. Pacjent wyrzucił gościa z domu.  Znamy także i inne przypadki, kiedy byłym pacjentom Grodzkiego, którzy prowadzą swoje biznesy grożono kontrolami, albo wręcz rozmaitymi konsekwencjami, jeżeli nie złożą stosownych, fałszywych oświadczeń.

To pokazuje czym dzisiaj jest państwo PiS i jak działają jego służby. To mafijna zorganizowana przestępczość.

Politycy PiS opowiadają brednie w mediach, iż nic nie wiedzą o takiej działalności, że to pomówienia. Nie, tę kampanię świadomie prowadzi ich partia na polecenie Jarosława Kaczyńskiego.

Skandalem jest, iż w kampanii oszczerstw pod adresem Grodzkiego wziął udział prezydent Andrzej Duda, za tak zwaną Telewizją Publiczną podając zmanipulowaną informację na temat spotkania Grodzkiego z ambasadorem Rosji. Czy jestem tym zaskoczony? Nie, do kłamstw Dudy jestem już przyzwyczajony.

W materiale wideo przygotowanym przez Zbyszka G. zobaczycie Państwo konferencję prasową Marszałka Senatu na ten temat, zobaczycie zachowanie dziennikarzy tak zwanej telewizji publicznej.

Mecenas Grodzkiego porównując aferę do „Watergate” ma rację. Tam też ma polecenie prezydenta poszukiwano materiałów przeciwko politycznym oponentom, włamując się do partyjnej siedziby. Tutaj prowadzona jest kampania oszczerstw, zastraszania pacjentów, aby składali fałszywe doniesienia. Uczestniczą w tym służby na przykład wykradając dane pacjentów. W obu przypadkach państwo zamieniało się z organizację przestępczą.

Wideo: @Zbyszek G

Foto: niezależna

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: