Oświadczenia w obronie Grodzkiego

0
193


W polskim parlamencie zorganizowano dzisiaj dwie konferencje prasowe, poświęcone nagonce na Marszałka Senatu prof.  Tomasza Grodzkiego. Podczas pierwszej poinformowano o złożeniu przez Klub Koalicji Obywatelskiej zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez pseudo dziennikarzy telewizji publicznej, przeciw Tomaszowi Grodzkiemu, prowadzących kampanię oszczerstw i pomówień.

Można powiedzieć, iż od słów się zaczyna, potem przychodzą czyny. Wielokrotnie obserwowaliśmy w historii ten scenariusz. Słowa mają swoje znaczenie. Tak często zaczyna się nieszczęście. W Polsce obserwujemy bezprecedensową nagonkę na marszałka Senatu.

Telewizja publiczna, wraz z innymi mediami, zależnymi od PiS prowadzą od wielu dni nagonkę na marszałka Senatu. Powiedzmy sobie szczerze, w tej łajdackiej nagonce uczestniczą także niektóre media polonijne,    zatrudniające łajdackich dziennikarzy, czy komentatorów, specjalistów od opluwania ludzi .

Podczas drugiej konferencji prasowej senatorowie z wszystkich klubów opozycyjnych przedstawili oświadczenie popierające marszałka Senatu. Senatorowie  w obliczu nagonki murem stoją za marszałkiem Senatu.

Oba wideo: Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: