Opozycja wchodzi do gry i składa wniosek o odwołanie Zbigniewa Ziobry

1
166
Borys Budka


Opozycja mówi sprawdzam i składa wniosek o odwołanie ze stanowiska Zbigniewa Ziobry, choć wniosek może okazać się bezprzedmiotowy w sytuacji, gdy Kaczyński w wyniku walki o władzę, w obozie tak zwanej Zjednoczonej Prawicy sam odwoła Ziobrę ze stanowiska. Oczywiście Zbigniew Ziobro jest wielkim szkodnikiem, który doprowadził do upolitycznienia polskiego wymiaru sprawiedliwości. W wyniku działań Ziobry, Polską musi zajmować się Europejski Trybunał Praw Człowieka. Wolna Polska po 1989 roku, powstała w wyniku walki o prawa obywatelskie, w tym prawo do sądzenia obywateli przez niezależny, od woli politycznej sąd. W wyniku bandyckich działań Zbigniewa Ziobro, dzisiaj Europa nie przekazuje do Polski przestępców, gdyż nie mogą oni liczyć, na uczciwy proces.

Osobno dzisiaj piszemy, o tak zwanej rozszerzonej konfiskacie majątków, bez wyroku sądu, takiego prawa domaga się Zbigniew Ziobro. Zbigniew Ziobro wielokrotnie w przeszłości rzucał fałszywe oskarżenia. Przypomnijmy konferencje prasowe dotyczące chirurga Mirosława G. Ziobro jest specjalistą od łamania ludziom życia. Ziobro domaga się prawa, aby ludziom móc zabrać upatrzonej ofierze majątek, zniszczyć jej życie, a tym potem dochodź latami swoich praw. To działania o bolszewickim charakterze. Pod tym względem Ziobro jest kontynuatorem tradycji Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Nie powinno nikogo zmylić zachowanie Ziobry w sprawie ustawy o bezkarności urzędniczej, która pod pretekstem walki z pandemią wprowadza bezkarność dla pisowskich przestępców. Ziobro nie krytykuje tej ustawy nie dlatego, że jest bandycka. Ziobro sprzeciwia się jej tylko dlatego, że zapewni ona bezkarność premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, głównemu konkurentowi Ziobry w walce o władzę w obozie Zjednoczonej Prawicy. O to tutaj wyłacznie chodzi, o nic więcej.

Panie Kaczyński, niech pan się nie boi Polaków i ma odwagę odwołać tego ewidentnego szkodnika z rządu. Niech chociaż raz w życiu będzie Pan mężczyzną!

Oczywiście prawdziwe i uzasadnione są zarzuty opozycji dotyczące tego, iż On Zbigniew Ziobro stoi za wywołaniem w Polsce fali  nienawiści wobec środowisk LGBT. To także Ziobro odpowiada za kryzys w relacjach Polski z Unią Europejską.  Te obie sprawy to także efekt walk o władzę w tak zwanej Zjednoczonej Prawicy.  Ziobro zaś jest typowym Ministrem Niesprawiedliwości.

Ziobro usłyszał dzisiaj warunki pozostania w koalicji. Koalicja pewnie się utrzyma. Czy Ziobro posypie sobie głowę popiołem i upokorzony przytuli się do łona Kaczyńskiego? Czas na odpowiedź ma do środy 23 września.

Wideo: @Janusz Jaskółka

Andrzej Jarmakowski

1 Komentarz

Comments are closed.