Opium na wyborczą niedzielę

0
111


Smoleńsk dopalił się. Nic nie zostało udowodnione, wrak trzymają Ruscy, komisja już dawno nie spotyka się, ale pobiera wynagrodzenie. Bo się należy. Macierewicz jeszcze chucha w “zamach”, ale to już suwerena nie pobudza. Smoleńsk spełnił swoją rolę, stawiając kilka lat temu elektorat PIS na baczność. O nic więc nie chodziło.

Fala uchodźców syryjskich zmalała. Ataki islamskich fundamentalistów ustały. Uchodźcy, którzy “mogli przywlec do słowiańskiej Polski nieznane choroby” już nie są tacy groźni. Suweren boi się nieznanych chorób, zwłaszcza od kolorowych. Więc zagłosował. Ale to było 4 lata temu. Kaczyński już na tym nie poleci.

PIS potrzebował nowej gorączki, aby lud ponownie zagłosował emocjami, nie głową.

“Tęczowa zaraza” nadaje się znakomicie. Zwłaszcza w kraju takim jak Polska, czy Rosja, gdzie stereotypy są silne, i można je wykorzystać dla celów politycznych.

PIS, który wraz z fundamentalistycznym Kościołem katolickim wywołał fale nienawiści wobec środowiska LGBT, twierdzi teraz, że “to nie chodzi o ludzi”. Twierdzi tak, ponieważ w Polsce dochodzi do dziesiątków aktów przemocy. Ale, ale! To nie chodzi o przemoc! Naprawdę! Skądże! Jędraszewski uspakaja. Polscy katolicy sprzeciwiają się ideologii, a nie ludziom. To walka ideologiczna. “Tęczowa zaraza” została przysłana do naszej Polski przez Niemiachów. To koń trojański. Nie chodzi o ludzi, bo ludzie są stworzeniami bożymi. Nawet więc, jak “rycerze Maryi” skopią młodego chłopaka do krwi, to chodzi o ideologię.

Pobicia, okaleczenia i wyzwiska są więc wyrazem walki polskiego narodu z “tęczową ideologią”, a nie z ludźmi. Woreczki z moczem rzucane na głowy nastolatków w marszach równości to tylko sprzeciw wobec tej ideologii. Tak samo okrzyki “wypierdalać”. To “patriotyczna” reakcja polskich katolików na tę inwazję.

Mój Boże! Do Ciebie kierujem błagalne wołanie!

Daj polskiemu narodowi trochę mądrości w ważnej godzinie, aby oparł się głupocie i namowom szamanów nienawiści.

Foto: kibice.net

Dariusz Wiśniewski

(tekst ukazał się w grupie Polish Freedom Network, zostaliśmy zablokowani prawdopodobnie przez PISowskich trolli)

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: