Odwołać kłamcę Błaszczaka!

0
1132

Platforma Obywatelska złożyła w Sejmie wniosek o odwołanie ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka. Jak mówili na konferencji prasowej zorganizowanej w Sejmie, politycy PO, wniosek złożono w obronie niezależności polskiej policji.Mariusz Błaszczak to postać wyjątkowo obrzydliwa. Personalne macki Błaszczaka oplotły polską policję, która niestety dzisiaj stała się siłą polityczną.

Przypomnijmy tylko liczne, wielokrotne, czynione świadomie, kłamstwa Mariusza Błaszczaka dotyczące wypadku samochodowego premier Szydło. Błaszczak kłamał w tej sprawie wielokrotnie. Pialiśmy o tym na naszych łamach również wielokrotnie.

Kolejna afera związana jest z morderstwem Igora Stachowiaka na Komendzie Policji we Wrocławiu. Błaszczak konsekwentnie, przez rok osłaniał morderców w policyjnych mundurach, co więcej wielu funkcjonariuszy związanych układem personalnym z PiS, zamieszanych w morderstwo, szybko awansowało. Sprawa ta w przyszłości będzie musiała zostać dogłębnie zbadana, już po odsunięciu PiS od władzy. Powiedzmy sobie szczerze, w tej chwili nie ma szans na to, aby skorumpowany aparat państwa polskiego, tak zwane organy sprawiedliwości, państwa PiS, kierowane przez Zbigniewa Ziobrę tego dokonały. Często można podejrzewać, iż organy państwa stają się instytucją przestępczą.

Powoduje to, iż obywatele tracą zaufanie do policji, do organów państwa polskiego. Dzieje się tak, gdyż wysokie funkcje w aparacie państwa sprawują osobnicy, którzy z uwagi na nisk poziom kompetencji nigdy nie powinni tych funkcji sprawować. Jedną z takich osób jest Mariusz Błaszczak, zaufany sługa Jarosława Kaczyńskliego.

Z tego i wielu innych powodów wniosek o odwołanie Mariusza Błaszczaka jest słuszny.

Wideo: platformawideo

Foto: WP Wiadomości

 

AJ

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: