Obrońca kościelnej pedofilii w Trybunale Konstytucyjnym

1
139


Wybór Stanisława Piotrowicza do Trybunału Konstytucyjnego jest policzkiem wymierzonym sprawiedliwości i przyzwoitości. Choć od tego wyboru minęło już kilka dni, przypomnijmy znakomite sejmowe wystąpienie Kamili Gasiuk Pihowicz. Musząc zmieścić się w czasie, pominęła ona dobrze znany przecież fakt, iż Piotrowicz to prokurator stanu wojennego.

W swoim wystąpieniu skoncentrowała, się ona obronie przez Piotrowicza księdza pedofila z Tylawy. Pedofilskie czyny księdza nazywał on bioenergoterapią.

O sprawie Piotrowicza nie zapomnimy także, z powodu sytuacji wśród moralnie skorumpowanej, znaczniej części chicagowskiej Polonii, gdzie media między innymi znajdują się w rękach osób, które w przeszłości wysługiwały się komunie, a dzisiaj, gdy odwaga już nic kosztuje stali się zdemoralizowanymi łajdakami, wspierającymi środowiska kościelnych pedofilów i innych łajdaków, mających gęby wypchane patriotyczno – nacjonalistycznym frazesem.

Kamila Gasiuk Pihowicz apelowała do pisowskiej ściany, do pisowskiej sciany, która nie wie, co to przyzwoitość, która dla zdobycia łaski prezesa, gotowa jest do każdego łajdactwa, nawet do poparcia Piotrowicza

Wybór Piotrowicza do Trybunału Konstytucyjnego jest czynem łajdackim i tego nic nie zmieni.

Wideo: @Janusz Jaskółka

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: