Nowe fakty w sprawie Igora Stachowiaka

0
1001

Polska nadal żyje sprawą morderstwa Igora Stachowiaka na Komendzie Policji we Wrocławiu. PiS nie wyjaśnił tej sprawy, do poznania prawdy nie przybliżyły nas też odpowiedzi ministra Błaszczaka i premier Szydło w Sejmie. Czy prawdą jest, że po emisji materiału w telewizji komercyjnej na Nowogrodzkiej w siedzibie PiS odbyła się specjalna narada, po której minister Beata Kempa natychmiast pojechała na Komendę Policji w Oleśnicy, gdzie służyli policjanci zamieszani w tę aferę.

Uwagę zwracają także policjanci, którzy błyskawicznie awansowali, gdyż pochodzili z Sycowa? Cała sprawa morderstwa Igora Stachowiaka na Komendzie Policji ukazuje ogromny rozmiar patologii istniejący w polskiej policji. Zwraca uwagę fakt, iż wielu policjantów spokojnie patrzyło się jak zatrzymany Igor Stachowiak jest torturowany i mordowany i nic nie uczyniło, aby przerwać ten zbrodniczy spektakl. To pokazuje rozmiar patologii.

Uderza także ściganie przez policję świadków zdarzenia, którzy nagrywali całość za pomocą telefonów komórkowych. To kolejna policyjna patologia.  Dlatego konieczne jest powołanie Komisji Śledczej, która wyjaśni i opisze patologie w policji państwa PiS. Na razie istnieje obawa, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Więcej na temat nowych informacji na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej jaka odbyła się w Sejmie.

Dodajmy jeszcze, że wczoraj, czyli w czwartek pod Konsulatem RP w Chicago zapalono znicze upamiętniające Igora Stachowiaka. Uczestnicy pikiety zorganizowanej przez Komitet Obrony Demokracji w Chicago informowali okolicznych mieszkańców o morderstwie dokonanym na Komendzie Policji we Wrocławiu.

Foto: Facebook, KOD Polonia USA

Wideo: platformawideo

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: