Nadużycia w Kancelarii Prezydenta

2
1341

„Platforma Obywatelska zwróci się z wnioskiem do prezydenta Andrzeja Dudy, żeby powstrzymał skandaliczne działania” urzędników Kancelarii Prezydenta” – poinformował rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej, Jan Grabiec podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Wniosek związany jest z krytyką Kancelarii uchwały Sądu Najwyższego dotyczącą ułaskawienia Mariusza Kamińskiego. Prezydent jakby wskazywał obywatelom, że jeżeli nie zgadzają się z wyrokiem zawsze mogą powiedzieć, że decyzja sądu jest polityczna. Tak nie działa państwo prawa. Kancelaria prezydenta dokonała szeregu innych nadużyć.  Powołuje się ona na rozmaite jej zdaniem autorytety prawne. Wykorzystuje je w sposób nieuprawniony. Prawnicy polscy, Wydziały Prawa także uczelni, gdzie prezydent otrzymał dyplom, krytykowały łamanie prawa przez prezydenta. Prezydent wielokrotnie w przeszłości naruszał konstytucję, za co mam nadzieję odpowie w przyszłości, gdy do Polski powróci państwo prawa.

Więcej na temat manipulacji prezydenta RP i jego Kancelarii w materiale wideo z konferencji prasowej jaka odbyła się w Sejmie.

Foto: Pudelek TV

Wideo: platformawideo

2 Komentarze

  1. Należy powstrzymać skandaliczne działania tego człowieka, który prawo popiera słownie a działa przeciwko niemu! To wynika z władzy rzekomego Człowieka Wolności, co to twierdzi, że zaprowadza najlepszą demokrację.

  2. Problem jest inny, celowe dzialania pozorujace chaos, by doprowadzic do celu i wprowadzic stan Polski z miedzywojnia, bo czas ten Kaczynski ma zakodowany przez swoich rodzicow. Rodzina zyjaca w PRL-u na tamte czasy w luksusie, synowie nie integrujacy sie z rowiesnikami, majace jak na tamte czasy luksusowe warunki mieszkaniowo- bytowe, od dziecka wdrazane do karier, ale nie przystosowane do spolecznego wspolzycia, aktualnie od lat znajacy po poznym wstawaniu okolo poludnia, otoczony swita – ochrona, nie wie co to kontakt z normalnymi zyjacymi i pracujacymi Polakami. Malo nawet na cmentarz nie potrafi sam pojechac tylko w obstawie ferajny partyjnej mowi samo za siebie. Jednak, aby swoj cel osiagnac, ( starosc juz puka do drzwi) musi sobie zabezpieczyc niekontrolowany byt, czyli tak zmienic system by mogl spokojnie uruchomic to, co ma gleboko ukryte ( oczywiscie wsrod kacykow z PC ) i zyc jak w tamtych czasach, szlachcic. Ciekawe, czy zasiedli Wawel czy Palac krolewski w Warszawie z pelna obsluga, a on bedzie dozywal swoich dni przy malpce i szczatkach smolenskich,ktore nigdy mu sumienia nie oczyszcza. Najlepszym dowodem tego bylo jakby zachlysniecie sie starca profesora w wywiadzie w TVN, gdy niechcacy w swej sklerotycznej paplaninie mowil o ogromnej przebudowie systemu. Mysle, ze to bardzo zle sie skonczy dla Polakow, bo znow beda musieli walczyc o swoj byt, inaczej beda skazani na biede, biede taka, ktrej sobie nie wyobrazaja.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: