Naczelny Polski Kłamca, Mateusz Morawiecki Odwiedzi Chicago

2
1049

Już we wtorek 16 kwietnia Naczelny Polski Kłamca, Mateusz Morawiecki, ponownie odwiedzi Chicago.  Naczelny polski Pinokio spotka się z wyselekcjonowanymi reprezentantami Polonii w Lyryc Opera. Polski Pinokio boi się kontaktu ze swoimi współobywatelami, tchórz ten, występować może wyłącznie na spotkaniach zamkniętych. Morawiecki przylatuje do Chicago w związku z promocją propagandowego filmu o Polsce, zrealizowanego za publiczne pieniądze tak zwanej  Polskiej Fundacji Narodowej.  Koszt produkcji filmu w całości opłacił polski podatnik.

Cała działalność, tak zwanej Polskiej Fundacji Narodowej jest jedną wielką aferą.  Fundacja dostała 100 milionów złotych, które na rozkaz rządu PiS, przekazały Fundacji spółki państwowe. Jeżeli chodzi o wydawanie publicznych pieniędzy, Polska Fundacja Narodowa działała w atmosferze skandalu, była sprawcą licznych afer. Pieniądze z Polskiej Fundacji Narodowej płynęły między innymi na ochronę miesięcznic smoleńskich i ochronę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Beneficjantem Fundacji były tak zwane Brygady Wąsika, ochraniające Kaczyńskiego. Aferę z tym związaną, szeroko opisywały krajowe media.  

Fundacja, co najwyżej zajmowała się promocją, chorych pisowskich pomysłów, które nie miały nic wspólnego z promocją Polski. Tak samo, ten idiotyczny film, jest wyłącznie nieudolna, w gierkowskim stylu, propagandą Mateusza Morawieckiego. Morawiecki, jest wykonawcą woli dyktatora Polski, Jarosława Kaczyńskiego.  Nie jest politykiem samodzielnym, tylko marionetką w ręku Jarosława Kaczyńskiego

Amerykańscy twórcy filmu wpisali się w najgorszą tradycję Hollywood, do której zaliczyć można promujący stalinowską Rosję, czyli film „North Star”, zrealizowany w latach czterdziestych minionego stulecia. To taki przykład amerykańskiej, komunistycznej propagandy. Dzisiaj wygląda to śmiesznie.

Zauważmy, iż Morawiecki praktycznie uciekł z Polski, na przykład przed strajkiem nauczycieli. Wygodniej uciec nad Jezioro Michigan, niż rozwiązywać polskie problemy.  Jednak nawet i tutaj w Chicago Morawiecki boi się kontaktu z Polakami, wystąpić może jedynie na zamkniętym spotkaniu, ze starannie wyselekcjonowaną publicznością. Tyko taka, wyselekcjonowana publiczność może oglądać film zrealizowany, w całości z pieniędzy polskiego podatnika.  Aż tak bardzo Naczelny Pinokio Morawiecki wstydzi się tego dzieła?

 Członkom polonijnej społeczności, uczestniczącym w tym konwentyklu powiedzieć można, iż uczestniczycie w złodziejskim procederze, wspieracie rabunek finansów publicznych Polski, wspieracie złodziejstwo.

Morawieckiego w Chicago powitamy tak jak na to zasługuje!

2 Komentarze

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: