Na 1 Maja ku chwale Towarzysza Jarosława

0
71


Dzisiaj 1 Maja, ogarnia czar wspomnień, zaś niektórych politycznych szkodników jak Jarosław Kaczyński ogarnia tęsknota za dawnym pochodem, gdy maszerowało się przed tak zwaną Trybuną Honorową, wygrażając amerykańskim imperialistom i wrednym burżujom, z cygarem w gębie, burżujom żyjącym, z wyzysku klasy robotniczej, z wyzysku ludu pracującego miast i wsi. Jednak dzięki takim świetlanym przywódcom, natchnionym mądrością klasy robotniczej, także i dzisiaj przed ludem pracującym miast i wsi perspektywy są wspaniałe.

Dlatego dzisiaj 1 maja dziękujemy towarzyszowi Jarosławowi Kaczyńskiemu za to, że cofa Polskę do czasów, szczęśliwej przecież, ukochanej PRL.

Dzisiaj marionetka Kaczyńskiego, prezydencki pajac Andrzej Duda ogłosił swój program. Obiecał, iż nie zgodzi się na żądną prywatyzację polskiej służby zdrowia. Ma być ona państwowa, zgodnie z zaleceniem Jego szefa Jarosława Kaczyńskiego. To państwo będzie decydować jak cię leczyć i za ile przede wszystkim. Chwała za to Jarosławowi, on przecież wie najlepiej, jakich tabletek ci trzeba!

Dzięki znakomitemu przywództwu najpierw Włodzimierza Lenina, a potem Jarosława Kaczyńskiego Polska pokonała kapitalizm i z ufnością patrzy w socjalistyczną przyszłość. To dzięki mądrości, zapobiegliwości towarzysza Jarosława, wielkie firmy zbudowane w okresie socjalistycznej prosperity jak KGHM, Orlen, LOTOS,  pozostaną w rękach narodu, jak będziecie grzeczni i będziecie siedem razy dziennie, jak w islamie Boga, chwalić Jarosława, Wasze rodziny dostaną posady w spółkach Skarbu Państwa!

Dzięki  reformie sądownictwa, będziecie też mogli kraść, gdyż nikt Was nie będzie ścigał.  Pod warunkiem rzecz jasna dochowania wierności ideałom wyznawanym przez towarzysza Jarosława, ojca wszystkich prawdziwych Polaków!

Niech się święci 1 Maja, niech światłość wiekuista  oświetli twarz towarzysza Jarosława, tak umiłowanego i ukochanego! Niech powiewa, niech łopocze nasz  piękny, czerwony sztandar!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: