Mózgowcy z PiS

3
598

W Polsce legendy krążą na temat głupoty polityków PiS. Premier Mateusz Morawiecki stał się naczelnym polskim kłamcą, zawodowym Pinokio. Kłamie w każdej sprawie. ZUS nie spada tylko rośnie, inflacja jest coraz wyższa, zadłużenie Polski rośnie i to szybko. W dziedzinie wzrostu zadłużenia, rzeczywiście PiS odniósł wielkie  sukcesy. Tutaj politycy PiS mogą sobie pogratulować.

Ilość rozmaitych wpadek intelektualnych jest tak wielka, trudno za nimi wszystkimi nadążyć. Pisowscy intelektualiści, Marek Suski, Beata Szydło każdego dnia dostarczają bogatego materiału, dowodzącego, iż gnidy dorwały się do władzy w Polsce. Wielu Polonusom, którzy także nie potrafią czytać i pisać, to się nawet bardzo podoba.

O tym, iż PiS wyczerpuje swoje możliwości doskonale świadczy ostatnia, tak zwana programowa konwencja PiS. Poza atakami na gejów, budowaniem kampanii opartej na wytykaniu różnic światopoglądowych PiS nie miał żadnego pomysłu na Polskę. W Polska obniża się przeciętna długość życia. Czy  PiS ma pomysł jak rozwiązać problemy służby zdrowia?  Wszelkie działania w tej dziedzinie zakończyły się totalną klapą.

Pisowskie programu „czyste powietrze” okazały się propagandowymi wydmuszkami. W tej chwili dramat przeżywają tysiące polskich uczniów, którzy dowiadują się, iż nie dostali się do żadnej szkoły średniej. Minister Zalewska odpowiedzialna za ten edukacyjny bałagan uciekła do Parlamentu Europejskiego.

Foto: Fakt

Wideo: @Zbyszek G

3 Komentarze

  1. Suski zwany Carycą jest jak Roch Kowalski z “Potopu” Sienkiewicza. Jak prezes powie: “Prać!” to lalkarz będzie bił każdego, kogo wskaże wódz. Typowy mołotobojec.

  2. A po co polonusom potrzebna jest umiejetność pisania y czytania kiedy maja ścierwomicrophone z ponioM uśieńkomM kochanoM codziennie medialne gówno sáczáce sie z głośnika że radyju z Ryjem przez skromność nie wspomne

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: