Morze hejtu wylewane na Grodzkiego

2
111


Zbliżamy się do pierwszej rocznicy zamordowania prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, zamordowanego przez hejt. Niestety, historia ta niczego nie nauczyła obecnie rządzących, którzy hejtem, pomówieniem kłamstwem posługują się każdego dnia. Obecnie ofiarą hejtu jest marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Na niego skierowany jest atak pisowskich mediów.

Telewizja Publiczna usiłuje z niego zrobić łapówkarza, złego lekarza. Jednak w tych zarzutach media publiczne już się zaplątały, tworząc propagandowy absurd. Oto zgłosił się Pan Ryszard, nazwiska nie podano, który twierdzi, iż wręczył Grodzkiemu łapówkę w wysokości 400 złotych. Było to jeszcze przed denominacją złotówki, na co spece od propagandy PiS najzwyczajniej nie zwrócili uwagi. Po prostu zapomnieli, że 400 złotych to były 4 grosze. W przeliczeniu na walutę USA  1.2 centa. No i cóż ten Grodzki z tą łapówką zrobił, uratował życie pacjentowi.

Marszałek. Wzbogacony ową łapówką wybiera się do Brukseli w sprawie ustawy kagańcowej, prezydencki minister Krzysztof Szczerski zarzucił mu, iż realizuje scenariusz Putina. Jest dokładnie na odwrót. To Szczerski, wraz z jego szefem, prezydentem Andrzejem Dudą realizują scenariusz Putina.  Strategicznym celem Rosji, jest rozbicie Unii Europejskiej. Polska, niszcząc niezależne sądownictwo, nie respektując europejskich wartości realizuje ten scenariusz Putina.  Koniec kropka. Minister Szczerski występuje jako orędownik rosyjskich interesów. Taki jest fakt i nic tego nie zmieni. Polska naruszająca standardy praworządności jest coraz bardziej osamotniona w Unii. To jest fakt i żaden Szczerski tego nie zakrzyczy.

Wideo: Zbyszek G

2 Komentarze

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: