Minister od homofobii

2
246


Minister Przemysław Czarnek, minister, od tak zwanej polskiej edukacji, zachorował na koronawirusa. Nie on pierwszy. Nie on ostatni. Minister stał się on symbolem polskiego zaprzaństwa oraz homofobii w Polsce, stał się symbolem zacofania i totalnej głupoty. Tak, oświatą w Polsce kieruje średniowieczny palant i idiota. To szkodnik wyjątkowy. W materiale w całości zamieszczamy wypowiedź tego polskiego homofoba, człowieka, który na stanowisku, które zajmuje, kompromituje Polskę i kompromituje polski naród, jakby starając się udowodnić, że Polak to idiota.

Drogie Panie, widzę, że wiele z was nie wykonuje swoich podstawowych obowiązków i nie chodzi z wielkim brzuchem.Powinniście się zabrać do roboty. Oczywiście całe wystąpienie Czarnka jest odwołaniem się do faszystowskich trzech „K”, typowych dla kobiety, czyli Kirchen, Kitchen i Kinder. Kobieta powinna zajmować się siedzeniem w Kościele, zajmować się gotowaniem dla dzieci, które spłodziła i odpowiednio je wychować dla wojska, aby mogły pójść na front, przynajmniej ideologiczny. Wierzyć się nie chce, że taki cymbał może zostać ministrem! W Polsce pisowskiej, która kocha wojnę ideologiczną, to możliwe. Pokazuje to, jak daleko Polska odeszła od wartości chrześcijańskich. Czarnek jest symbolem polski pogańskiej, gdzie nie ma tolerancji, nie ma szacunku dla drugiego człowieka.  Czarnek jest symbolem głupoty, zacofania. Tak jest dobrym symbolem Polski pisowskiej. Polski, która porzuciła europejskie wartości, stała się reliktem epoki wypraw krzyżowych.

https://www.youtube.com/watch?v=xiMytQSbNRw

Nie ma sensu tutaj pisać wiele. Wystąpienie Czarnka mówi samo za siebie. Nie trzeba do niego niego niczego dodawać. Komentarz jest oczywisty i zbyteczny. Głupota, zacofanie umysłowa stały się w obecnej Polsce cnotą.  Polacy tolerując takich ministrów sami sobie wstawiają świadectwo.

Wideo: Zbyszek G

Foto: Gazeta Prawna

2 Komentarze

 1. Przyglup,jak Boga kocham!Przyglup do potegi n-tej!
  Boze czy Ty tego Twojego “wyrobu” sluchales?
  Wiesz juz,gdzie popelniles blad?

 2. Kirchen, Kitchen i Kinder?
  *
  Kirchen to liczba mnoga czyli kościoły.
  Kitchen to po angielsku kuchnia.
  Kinder to liczba mnoga, czyli dzieci i chyba tylko ten jeden wyraz został przytoczony zgodnie z oryginałem.
  *
  Nie lepiej napisać tak: Kinder, Kuche, Kirche?

Comments are closed.