Miliony na ochronę Kaczyńskiego

1
31


Media na świecie komentują homofobiczne, antychrześcijańskie, wypowiedzi Andrzeja Dudy, dotyczące społeczności LGBT. Andrzej Duda kompromituje w ten sposób Polskę i Polaków. Duda kompromituje naród polski, ośmiesza nas w oczach świata. Tłumaczenia prezydenta, który twierdzi, że jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu jest typowa dla polityków, złapanych na głupocie. Duda pokazał, iż nie posiada moralnych kalifikacji do tego, aby być prezydentem Polski.

Piszemy o tym osobno, tyle tutaj, na ten temat.

Inna, być może mniej ważna sprawa dotyczy ochrony Jarosława Kaczyńskiego, szeregowego posła. Każdego dnia nieruchomość lidera PiS w Warszawie, chroniona jest przez kilkunastu policjantów.  Do tego dochodzą jeszcze ochroniarze, z firmy ochroniarskiej. 24 godziny na dobę Kaczyńskiego chroni kilkadziesiąt osób. Kosztuje to miliony złotych, za co płaci polski podatnik.

Widać jak bardzo Jarosław Kaczyński boi się Polaków, jakby zdawał sobie sprawę z krzywdy, którą im wyrządził.

Cała sprawa świadczy także i o tym, jak wielkim tchórzem jest Jarosław Kaczyński. Oczywiście jest tak, iż ten szkodnik, jest dyktatorem Polski, to on podejmuje wszystkie ważne decyzje dotyczące Polski. Jednak jak przystało na tchórza nie pełni, on żadnej ważnej funkcji publicznej,  może mu się wydawać, iż za swoje decyzje, nie ponosi odpowiedzialności. Nic bardziej mylnego. Polski system prawny zna pojęcie sprawcy kierowniczego, na przykład, w przypadku zorganizowanych grup przestępczych, także o charakterze zbrojnym. To tak, na przyszłość.

Kaczyński chowa się za plecami innych, sam jest tylko szeregowym posłem. Domu szeregowego posła pilnuje kilkudziesięciu, uzbrojonego chłopa, za państwowe pieniądze.

Oczywiście nie usłyszysz o tym, w polonijnych mediach. Nie usłyszysz, gdyż media te, w zdecydowanej większości są partyjnymi szczekaczkami PiS. Niestety pokazuje to moralną nędzę Polonii amerykańskiej, która pozwala sobie na taką hucpę.

Posłuchajmy konferencji prasowej na ten temat, którą w Warszawie zorganizowano na początku minionego weekendu.

Wideo: @Platforma News

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: