Miley Cyrus wystąpiła w Warszawie

0
158

Gwiazdą tegorocznego Warsaw Orange Festival była Miley Cyrus, bez wątpienia jedna z największych gwiazd światowej estrady. Dla wielu uczestników warszawskiego koncertu, uczestnictwo w koncercie miało pewien emocjonalny ładunek, gdyż Miley Cyrus, to idolka z młodości, pamiętana z serialu Hannah Montana. Teraz po raz pierwszy mogli idolkę zobaczyć z bliska.  Artstka nie zawiodła, wykazała się także spora odwagą, prezentując oprócz znanych swoich utworów, piosenki z najnowszej, moim zdaniem bardzo dobrej płyty She Is Coming”. Warszawski koncert był częścią europejskiej trasy Cyrus, podczas której artystka promuje swój najnowszy album.

Trochę śmieszą mnie polskie komentarze, podkreślające na przykład, iż Cyrus zatrzymała się w najdroższym warszawskim hotelu, a co miała spać na Dworcu Centralnym? Nie zapominajmy także, iż wokalistka, już jako dziecko jako Hannah Montana przyniosła do domu czek na 150 milionów dolarów.

Cyrus, Obdarzona ciekawą, niską barwą głosu, moim zdaniem , trochę niesłusznie uchodziła za skandalistkę, choć ostatnio po zawarciu związku małżeńskiego, znacznie wygrzeczniała, to inna sprawa.

Na pewno Miley  Cyrus, zdająca sobie sprawę z tego, iż jest piękną dziewczyną, była zaprzeczeniem  hipokryzji, jaka często otacza stosunki damsko-męskie.  Z tego powodu bardzo cieszę się, że wystąpiła w Polsce. Dla mnie jej rzekome skandaliki, były takim brakiem zgody na moralną hipokryzję, jaka często nas otacza.

Miley Cyrus, to także doskonała aktorka, przypomnijmy tylko jej znakomitą kreację w filmie: „The Last Song”. Polecamy ten film na letnie wieczory, warto go sobie przypomnieć.

Foto: TVN24

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: