Marszałek Sejmu bohaterem Sekstaśmy?

8
3883

Andrzej Rozenek z tygodnika NIE publikuje nowe materiały dotyczące Seksafery na Podkarpaciu. A aferze już kilkakrotnie pisaliśmy na naszych łamach. Dziennikarze doszli jednak do nowych sensacyjnych ustaleń w sprawie. Okazuje się, że na podstawie materiałów udostępnionych przez radio ZET mylnie twierdzono, iż bohaterem sekstaśmy jest poseł PiS Andrzej Matusiewicz. W tej chwili Andrzej Rozenek twierdzi, iż bohaterem seks taśmy jest  marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Afera z tuszowaniem afery, zaginięciem dowodów w biurze CBA dotyczyć ma jednego z najważniejszych osób w państwie.

Posłowie opozycji domagali się, aby dochodzenie w sprawie przejęło Centralne Biuro Śledcze Policji. Postępowania nie powinny prowadzić instytucje tuszujące aferę.  Nie mogą być sędzią w swojej sprawie. Przypomnijmy, iż na nagraniu, , które zostało ponoć zabezpieczone przez agenta CBA uwieczniono „zabawy” z nieletnią prostytutką pochodzenia ukraińskiego –  twierdzi Andrzej Rozenek.

Na razie PiS konsekwentnie zamiata aferę pod dywan, na swojej konwencji partyjnej w Gdańsku ubierając się w fałszywe stroje obrońców wolności. Taśma ma ponoć godzinę i 33 minuty!

Foto: bankier.pl

Wideo: @Zbyszek G

8 Komentarze

  1. A przecież ten Kuchciński dupcyngiel miał do dyspozycji trzy piękne PIS-dzielskie Beaty. Czyżby one już zostały załatwione? Takie piękne biuściaste i wygadane. Pewnie swoją fujarą je pozatykał, że nie zgłosiły tego do CBA. Może trzeba mu wysłać awizo jak Kaczyńskiemu a może zawiadomienie przed więzienne.

  2. Czytając wasze chamskie, prymitywne komentarze -to PiS jeszcze długo będzie rządził mając za przeciwników taki chlew.

  3. Znaczy zdaniem Jaruna, normalnym jest jest służby powołane do zwalczania korupcji zamieniają się w Biuro Ochrony Przestępczej działalności polityków PiS, zdaniem Jaruna, jak ukrywają, likwidują dowody, zamiatają afery pod dywan, to jest OK. Jarun najwidoczniej uważa, że normalnym jest, że agenci muszą pisać do swoich szefów dramatyczne listy, o sytuacji i próbie przekupienia agentów. (list publikowany, także na naszych łamach. To wszystko jest normalne!

  4. Nie panie Jarmakowski ! To jest skandal obyczajowy (jak Niesiołowskiego), który pogrąża ogrodnika Kuchcińskiego wybranego na mieszałaka Sejmu. Kto dziś pamięta aferę Adama Andruszkiewicza z aferą fałszywych podpisów i pobieraniem pieniędzy na paliwo do samochodu, którego poseł nie ma?! Podobnie będzie z seksaferą Kuchcińskiego ? Opozycja “dziwnie milczy” i ja się od was (Progressu for Poland) dowiaduję o igraszkach Kuchcińskiego z prostytutkami. Proszę w ramach uczciwości i dziennikarskiej rzetelności nie przypisywać mi słów, których nie wypowiedziałem. Reżymowej prorządowej szczekaczki zwanej Kurwizją (TVP1,2 Info) nie oglądam, a Polsat i TVN “spuściły zasłonę milczenia” na seksaferę. Najważniejszym niusem w Polsacie i TVN było…postrzelenie kotka ze śrutu. Trąbiono o tym całe dwa dni. “…zdaniem Jaruna, jak ukrywają, likwidują dowody, zamiatają afery pod dywan, to jest OK. ” to nie moja ideologia. Większa niegodziwością i nienormalności jest to, że w miarę jeszcze niezależne media o tym fakcie (?) milczą. Dlaczego ?! Dlaczego media nie wzięły pod obronę chłopca który jadąc małym punciakiem miał stłuczkę z opancerzoną limuzyną ? Dlaczego media nie pokazują pani Szydło / wiceprezes Rady Ministrów i przewodnicząca Komitetu Społecznego/ na spływie kajakowym po Dunajcu, gdy w Sejmie trwał protest niepełnosprawnych i ich rodziców? Raził ją smród? A afera posła pięty, który w pochodzie tzw. miesięcznicy podrywał panienki i je dymał obiecując posadę. Też zapomniano. PiS w proteście nauczycieli zaczął stosować socjotechniki w postaci apeli: “Nie krzywdzcie dzieci”, “Dzieci nie mogą być zakładnikami” . Jestem starym pedagogiem (edukatorem) i na takie plewy nie nabiorę się. Wyjaśniłem manipulację pisiorów w gazetach: łódzkiej, krakowskiej, katowickiej, wrocławskiej, gdańskiej i PiS-owcy zrezygnowali z tej narracji. Wyjaśniłem manipulowanie słowem, odwoływaniem się do uczuć. Pomogło! ale zrobiłem to ja, a nie opozycja, zwłaszcza z PO. Lenistwo i gnuśność?! Tak to nigdy nie wygra się walki, jeżeli nie będziemy reagować (uderzać!) Pokonam najlepszego boksera pod warunkiem, że nie będzie na ringu zadawał mi ciosów. Opozycja ma pieniądze, stanowiska, ludzi, media tylko im walczyć się nie chce. Spasiony kot nie łowi myszy !

  5. Nie jest prawdą, że opozycja milczy na ten temat. Opozycja zorganizowała konferencję prasową na ten temat, (magranie na stronie), zlożono zawiadomeinia do prokuratury, co mają jeszcze zrobić?

  6. Całe szczęście, że chamskie komentarze K.K. są zna tylko niewielu w Chicago. W wyborach polskich i tak głosuje garstka Polaków w Chicago i w USA i dla całościowego wyniku nie ma to znaczenia. Gdyby takie chamstwo propagował w Polsce, na pewno znacznie przysporzyłby głosów PiS.

  7. Oczywiście, że opozycja milczy ! Proszę obejrzeć TVN, Polsat a tam pisiorowskie mordy, tępe do bólu…nie wyłażą ze studia tych stacji TV. A do /Kurwizji/ TVP opozycji prawie nie wpuszczają. To chyba 10% przekazu ma tylko nie-PiS !!! Dlaczego opozycja nie protestuje przeciwko zawłaszczeniu państwowych, (Publicznych!!!) mediów przez PiS? A to, że raz czy dwa razy mignęli w telewizji konferencję prasową, to “dwa uszka w barszczu”, “pestka”, mało zauważone wydarzenie ! Jeżeli opozycja pańskim zdaniem jest taka dobra, to dlaczego sondaże dla PiS-u nie spadają, tylko rosną i to po 3 latach rządów ? Myli pan chciejstwo z rzeczywistością ! Czym się pan różni od pisowca, który mówi: 27: 1 … my wygraliśmy !?

  8. Panie dosmuczszjak nie jestem K.K. tylko Krzysztof Koch anie mogę znieść głupoty i perfidii chowania się za jakimś kryptonimami jak w SB czy w SS. Jeśli taki zaczajony gej Kaczyński jak ten dosmucacz chowa swoją orientację i jest przeciwko takim jak on ze swojej orientacji to co dopiero ten skurwysynek myśli o Polakach. Na chamstwo PIS-dziestwa działa tylko większe chamstwo jak w każdej walce. Na siłę działa tylko większa siła.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: